Krokodyl

Sennik krokodyl

Sennik krokodyl

Krokodyle są zwierzętami o jaszczurowatym kształcie ciała, pokryte kostnymi tarczami, ze szczękami opatrzonymi zębami osadzonymi w zębodołach.

Ciało zakończone silnie rozwiniętym i umięśnionym ogonem. Dwie pary krótkich, silnych odnóży, z których przednie mają palce wolne, tylne spięte są w całości lub częściowo błoną pławną.

Prowadzą półwodny tryb życia. Potrafią, w przeciwieństwie do innych gadów, wydawać głośne dźwięki.

Są jajorodne, jaja składają na lądzie. Gdy pojawiają się w naszych snach to prawdopodobnie pora żeby zmienić stosunek do rzeczywistości oraz stosunek do otaczających ludzi.

Znaczenie snu krokodyl

Krokodyl to strażnik jakiegoś progu, na przykład naszego progu emocjonalnego albo psychicznej czy też psychologicznej bariery. Może także symbolizować nieszczerość i zakłamanie, a także płodność.

Kiedy śni nam się, że zostaliśmy połknięci przez krokodyla, jest to nawiązanie do nieświadomej strefy naszego umysłu, którą powinniśmy odwiedzić, zanurzając się w nieświadomości, na przykład po to, by zrozumieć jakieś ważne dla nas prawdy.

Gdy śni nam się agresywny krokodyl, który próbuje nas zaatakować, jest to znak, iż mamy niewłaściwy stosunek do rzeczywistości i stanowczo powinniśmy to zmienić jeśli nie chcemy, by nie wyszło nam to na złe.

Agresywny krokodyl może też stanowić alegorię źle do nas nastawionego otoczenia albo pojedynczych osób, które w jakiś sposób nas dręczą i utrudniają nam normalne funkcjonowanie.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply