Kategorie
E

Egzekucja

Dowiesz się, że jesteś oczerniany. Wykonywać egzekucję: twoje czyny są niemoralne.

Kategorie
E

Egzamin

Wybrane rodzaje testów lub prac szkolnych, które możesz spotkać w swoich snach: Ogólne testy przedmiotowe Eseje Artykuły naukowe Recenzje Zadania domowe Test na inteligencję Profesjonalne testy certyfikacyjne Test psychologiczne Test wiedzy zawodowej Test sprawności fizycznej Test wytrzymałości Typowe scenariusze snów z testami i egzaminami: Zdałeś egzamin celująco Zdanie testu lub uzyskanie dobrej oceny może być […]

Kategorie
E

Ewa

Znak ten jest ważnym ostrzeżeniem. Twoja podświadomość sugeruje, że zachowujesz się zbyt arogancko w stosunku do innych ludzi. Twoja postawa może ściągnąć na Ciebie liczne nieprzyjemności. Dla kobiet wizerunek Ewy jest ostrzeżeniem przed pochopnym zawieraniem nowych znajomości i związków.

Kategorie
E

Epidemia

Pomimo negatywnego postrzegania tego zjawiska epidemia w śnie to bardzo pozytywny znak. Często zapowiada jakieś radosne odkrycie. Jest również obietnicą zgodnego, harmonizjnego i szczęśliwego małżeństwa.

Kategorie
E

Encyklopedia

Encyklopedia może oznaczać dobrą pamięć i wysoki poziom wiedzy, a także wyobraźnię i kreatywność. Oznacza też sumę doświadczeń życia i sygnalizuje, byś bardziej z tego dorobku korzystał.