Kościół

Sennik kościół

Sennik kościół

Wiele osób rozumie dzisiaj Kościół jako budynek. Jednak nie jest to biblijne rozumienie Kościoła. Słowo Kościół pochodzi od greckiego słowa ekklesia, które tłumaczy się na zgromadzenie lub zwołanie ludzi. Stąd istota Kościoła nie jest w budynku, ale w ludziach.

To miejsce szczególne w religii chrześcijańskiej. W kościele odprawiane są nabożeństwa, odmawiane modlitwy, sprawowane sakramenty.

Znaczenie snu kościół

Jeżeli we śnie widzisz kościół w oddali, to czekają cię rozczarowania przyjemnościami na długo wcześniej zaplanowanymi.

Jeżeli śni ci się, że wchodzisz do kościoła w posępnym nastroju, będziesz uczestniczył w czyimś pogrzebie. Taki sen oznacza także odległe perspektywy lepszych czasów.

Kiedy kościół pojawia się w naszym śnie, oznacza to najprawdopodobniej, iż planujemy uporządkować swoją hierarchię wartości i dokonać w niej znaczących zmian bądź też chcemy stworzyć sobie zupełnie nowy kanon wartości, jakimi od tej pory będziemy kierować się w życiu.

Chcemy zaprowadzić w naszym życiu ład moralny lub też musimy z jakiegoś powodu to zrobić, na przykład dlatego, by odzyskać spokój sumienia.

W niektórych przypadkach jednak symbol ten może oznaczać, że nie chcemy żadnych zmian, bo obawiamy się, że i tak nie będziemy w stanie postępować według nowych norm.

Gdy śni nam się katedra, jest to znak, że chcemy zrozumieć stan, w jakim się obecnie znajdujemy i jakoś wytłumaczyć sobie sytuację, nad którą jakiś czas temu przestaliśmy panować. Sprawiło to, że nie wiemy, co się z nami teraz dzieje i nie czujemy się z tym dobrze, więc chcemy nadać temu pozory racjonalności.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply