Sennik Korytarz

Jeżeli zatem w naszym śnie pojawiają się korytarze, powinniśmy skupić się na wszelkiego rodzaju decyzjach, które musimy podjąć.

Jeżeli zatem w naszym śnie pojawiają się korytarze, powinniśmy skupić się na wszelkiego rodzaju decyzjach, które musimy podjąć.

Korytarz pojawia się w ludzkich snach bardzo często. To bez wątpienia bardzo ważna dla sennych znaczeń część budynku, bardzo często przez nas pomijana, a przecież niosąca ze sobą wiele wymownych znaczeń. Korytarz oznacza przejście, pewien etap przed dojściem do konkretnego pomieszczenia, przedsionek, wstęp… 

 

Znajdujemy się w domu, którego zupełnie nie znamy. Korytarz jest w nim bardzo długi. Z każdym krokiem wydaje się coraz dłuższy. W pewnym momencie przybiera postać labiryntu ze ślepymi zaułkami i rozwidleniami. Dookoła pełno drzwi, które gdzieś prowadzą. Nie możemy ich otworzyć. Ciągle podążamy wzdłuż ciągnącego się nie wiadomo dokąd korytarza. Też miewasz takie sny? A może korytarz w Twoich marzeniach sennych występuje w całkowicie innych okolicznościach? Sprawdź, co symbolizuje…

Jak interpretować sny o korytarzu?

Jeśli w naszym śnie występuje korytarz z drzwiami po każdej stronie, zapewne jest to znak, że w naszym życiu stoimy przed koniecznością podejmowania bardzo wielu decyzji. Tylko od nas zależy, czy będą one dobre, czy też złe. Sny o korytarzach bez drzwi stanowią swoisty rodzaj znaku, że musimy podążać ścieżką, którą obraliśmy w życiu, nie ma już dla nas odwrotu. Kręte korytarze, przepełnione ślepymi uliczkami, korytarze-labirynty to metafora trudnych do podjęcia decyzji, które wywołują w nas obawy.

Jeżeli zatem w naszym śnie pojawiają się korytarze, powinniśmy skupić się na wszelkiego rodzaju decyzjach, które musimy podjąć. Warto poważnie się nad nimi zastanowić, by wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Co na to Freud…?

W swoich pracach naukowych Freud utożsamiał pokoje z otwartymi drzwiami z kobiecą waginą. Z pewnością w ten sam sposób zinterpretowałby korytarze w naszych snach.

Oceń sennik

Sennik Korytarz

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Korytarz - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen