Sennik Duchy

Sennik duch

Duch dziecka

Gdy w swoim śnie widzisz duch dziecka, ale nie możesz rozpoznać czy jest chłopczyk czy dziewczynka to czeka Cię nieoczekiwana podróż w gronie bliskich osób. Pozwoli Ci ona wypocząć i pozbyć się stresu związanego z pracą. Ten wyjazd będzie też okazją do wzmocnienia więzi z osobą, na której wyjątkowo bardzo Ci zależy. 

Duch dziewczynki

Duch dziewczynki w śnie znaczy, że oczekujesz powrotu radosnych i beztroskich chwil. Sennik sugeruje abyś nie poddawał się przygnębieniu, gdyż życie kołem się toczy. Po ciemnych nocach nadejdą słoneczne dni pełne uśmiechu i dobrych relacji z Twoimi najbliższymi.

Duch chłopca

Duch chłopca oznacza to, że niedługo spotkasz na swojej drodze nowego przyjaciela, któremu będziesz mógł zaufać. Będzie on Cię wspierał i doceniał Twoje zalety, a także pomagał pozbyć się wad. Nie przegap swojej szansy na tą znajomość, ponieważ na kolejną szansę będziesz musiał czekać bardzo długo.

Duch kobiety

Kobiecy duch zapowiada, że zrobisz postęp w badaniach naukowych i łatwo zgromadzisz bogactwo, ale mimo to w Twoim życiu będzie dominował smutek.

Duch babci

duch babci w śnie oznacza to niespodziewaną, ale znaczącą i poważną zmianę w życiu. Zmiana na początku może wydawać się zła i negatywna, ale w dłuższej perspektywie czasu przyniesie tylko radość i korzyści, często również finansowe. 

Niewidzialny duch

Niewidzialny duch w Twoim śnie to sennik przepowiada, że wkrótce otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość od kogoś nieznajomego. Na początku będziesz nią zaskoczony i zmieszany. Jednak ostatecznie może ona wnieść dużo szczęścia i pozytywnych zmian do Twojego życia. 

Duch w domu

Złe dobrego początki-tak właśnie wygląda Twoja sytuacja w pracy. Jeśli chcesz awansować przejdziesz trudna drogę, która doprowadzi Cię do celu. Jeśli czekasz na rozwiązanie pewnej sprawy prywatnej, wkrótce wszystko się wyjaśni.

Zjawa, upiór

Upiorne duchy i zjawy wskazują na zamieszanie w Twoim życiu wewnętrznym, a także mogą oznaczać, że zbyt łatwo ulegasz pokusie i masz niestabilny charakter.

Duch psa

duch psa w śnie to znak, że w nasze życie wkradła się monotonia i powtarzalność. Sen sugeruje, że najlepiej jest wprowadzić delikatne zmiany i urozmaicenia w codziennych obowiązkach, a wtedy czekają nas dobre zmiany.

Duch kota

Kot w postaci ducha oznacza, że na odkrywanie swoich talentów nigdy nie jest za późno. Może dają o sobie znać marzenia z czasów dzieciństwa lub młodości. Nie musisz rzucać wszystkiego, by osiągnąć spełnienie pragnień. Czasem wystarczy zmienić drobne rzeczy.

Sen o duchach

Symbol ten może oznaczać, że kierujesz się starymi wzorcami i zwyczajami, a także wskazywać na pochowane już nadzieje i tęsknoty, w które zainwestowałeś wiele energii, ale nie są one już dla Ciebie istotne.

Duch może też oznaczać Twój wewnętrzny głos – intuicję, na który powinieneś zwrócić większą uwagę w konkretnej sytuacji. Czasem wskazuje też na Twoje lęki i poczucie winy, które wypierasz, ale nadal wpływają one na Twoje życie. możesz je odkryć tylko przez psychoterapię i ostatecznie się ich pozbyć.

Może to również oznaczać, że jeśli ożywisz stare wspomnienie albo uczucie, lepiej zrozumiesz swoje działanie, bo teraz nie działasz odpowiednio. Jeśli duch pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że musisz zwrócić uwagę na swoją przeszłość, by mieć możliwość uznać swój rozwijający się postęp.

Znaczenie snu DUCHY w innych kulturach i sennikach:

Sennik arabski:
Jeśli we śnie widzisz kilka duchów, jest to znak, że jesteś otoczony przez niewdzięcznych i złych ludzi.

Gdy znajdujesz się wśród duchów, oznacza to, że nie widzisz rzeczy takimi, jakie one są i stanowi to dla Ciebie zagrożenie.

Sennik mistyczny:

Sen ten wskazuje, że Twój naturalny porządek wewnętrzny został zaburzony i Twój wewnętrzny głos próbuje interweniować. Może to też wskazywać na choroby.

Jeśli śnisz, że widzisz duchy, zapowiada to, że dowiesz się przykrych wiadomości i będziesz się tym martwił.

Gdy rozmawiasz z duchami, zapowiada to, że zrobisz na kimś dobre wrażenie.

Sennik indyjski:

Symbol ten wieszczy Ci nędzę i niedostatek.

źródło : sennik.biz – duch

Oceń sennik

Sennik Duchy

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Duchy - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen