Droga

W perspektywie podróż, wyjazd, ucieczka. widzisz się kroczącego przez życie i uważasz, że jesteś na właściwej drodze.

Sennik droga

Droga polna

Widzenie polnej drogi we śnie zapowiada ciężkie życie i zmartwienia, zaś kroczenie nią to zapowiedź sukcesu, okupionego wytrwałością, cierpliwością i zaangażowaniem.

czytaj więcej znaczenie snu droga polna

Droga w lesie, leśna

Jest to sygnał, że nosisz w sobie poczucie winy za jakąś sytuację, która wydarzyła się już dawno temu. Warto przepracować to zdarzenie w swojej głowie- już czas wybaczyć sobie i pozbyć się tego ciężaru. 

Droga asfaltowa

Sen o drodze asfaltowej oznacza, że odkryjesz bardzo skuteczny dla Ciebie sposób na radzenie sobie ze stresem. W końcu odczujesz dużą ulgę i wewnętrzny spokój. Być może będzie to nowa aktywność fizyczna albo pasja, która pozwoli Ci zapomnieć o nieprzyjemnym napięciu. 

Droga z dziurami

Droga z dziurami w Twoim śnie znaczy, że być może zaniedbujesz sprawy zdrowia. Wiedz, że lepiej działać wyprzedzająco i na wyrost niż później cierpieć z powodu nasilających się dolegliwości. Lek przed diagnozą tkwi w Twojej głowie, zrób pierwszy krok i nie obawiaj się.

Droga błotnista

Droga błotnista w Twoim śnie – odważni zdobywają najwyższe szczyty. Jeśli podążasz za marzeniami czeka cię dużo wyzwań, ale na końcu osiągniesz zaplanowany efekt swoich działań. Idź swoją drogą i nie bój się przejściowych trudności.

Droga w remoncie

Sen o drodze w remoncie to znak, że bliska Ci osoba wkrótce będzie bardzo potrzebowała Twojej pomocy i wsparcia. Okaż jej zrozumienie i troskę, a Wasza relacja będzie silniejsza, jak nigdy dotąd. Za jakiś czas, Twój bliski z pewnością Ci się odwdzięczy. 

Droga krzyżowa

Sny, w których występuje męka Pańska lub Droga krzyżowa mogą wskazywać, iż przyjmiesz na siebie czyjeś cierpienie. Będziesz chciał ulżyć w bólu komuś bliskiemu niekoniecznie w bólu fizycznym, możliwe, że w cierpieniu duchowym.

Czytaj więcej : znaczenie snu droga krzyżowa

Droga okrężna

Kiedy we śnie widzisz okrężną drogę, to znak, że po wielu perypetiach uda Ci się zrealizować swoje plany. Dobrniesz do celu powoli i po licznych trudach, nie poddawaj się, a Twój wysiłek się opłaci.

czytaj więcej : znaczenie snu droga okrężna


Sen o drodze to dosyć popularny i powszechny sen. Droga w naszym śnie może może występować w różnych formach.

Sennik droga
Sennik droga

Zależy wszystko od tego jak wygląda ta droga, czy są na niej jakieś przeszkody, czy odbywamy po niej samotną wędrówkę.

Jak interpretować sen o drodze?

Symbol ten w naszym śnie zazwyczaj oznacza to, co na jawie – drogę, ale wiodącą przez naszą podświadomość. Drogę tę budujemy sami i wiedzie ona do naszej przyszłości, czasem nawet bardzo odległej.

Znaczenie snu droga

Droga wiodąca przez las to symbol uwolnienia się od wewnętrznych kompleksów, które zwykle wyobrażają pojawiające się na niej przeszkody, czyli czyhający w lesie bandyci, dzikie zwierzęta, które mogą nam zagrażać, i inne. Mogą to być również symbole ludzi, którzy mogą zagrozić naszemu szczęściu bądź sukcesowi zawodowemu.

Warto zwrócić na te postaci uwagę, ponieważ mogą mieć cechy rzeczywistych osób i wówczas będziemy w stanie odpowiedzieć na pytanie, kto na jawie najbardziej nam zagraża.

Przeszkody stojące na drodze do sukcesu oznaczają też drogi niewygodne i wąskie ścieżki.

Gdy śni nam się, że jedziemy lub zdążamy drogą, po której możemy poruszać się tylko w jednym kierunku, jest to znak od naszej podświadomości, że powinniśmy uwolnić się od przeszłości i skupić się na tym, by zmierzać w przyszłość.

Jeśli zaś we śnie jedziemy lub idziemy w kierunku odwrotnym i nic nie staje nam na przeszkodzie, jest to znak, że jesteśmy mocno przywiązani do przeszłości i nie jesteśmy w stanie zamknąć za sobą tego rozdziału, bo stale o nim myślimy.


Sen o drodze

Droga w naszych snach pojawia się nadzwyczaj często. Jest popularnym symbolem przewijającym się w ludzkich marzeniach sennych, który ma wiele różnorodnych znaczeń.

Sny o drodze mogą mieć wiele różnorodnych wariantów. Ich interpretacja zależy od sytuacji, okoliczności czy wyglądu drogi, warto więc zwracać w tym przypadku uwagę na każdy pojedynczy element. Bardzo ważny jest wygląd drogi – czy jest prosta czy kręta, jak również wszelkiego rodzaju przeszkody, które się na niej pojawiają. Ważne jest również, czy drogę przemierzamy samotnie, czy też ktoś nam towarzyszy podczas wędrówki. Analiza snów o drodze powinna więc odbywać się na różnych poziomach.

Co oznaczają sny o drodze?

Droga w snach symbolizuje wędrówkę poprzez naszą podświadomość, którą budujemy samodzielnie zmierzając ku przyszłości. Kręta, pełna przeszkód droga prowadząca przez góry, może stanowić informację o trudnościach w wędrówce do sukcesu.

Pojawiające się w snach drogi, które mają moc uwalniania nas od wewnętrznych kompleksów, prowadzą zazwyczaj prze las, pełen niebezpieczeństw, bandytów, dzikich zwierząt itd. Wszystkie takie wrogie nam postacie czy elementy mogą symbolizować trudności, które przeszkadzają nam w osiągnięciu sukcesu. Jeśli we śnie tego rodzaju widzimy konkretne osoby, powinniśmy się wystrzegać ich w realnym życiu, bowiem to właśnie one mogą w różnoraki sposób utrudniać nam nasza wędrówkę.

Zdarzają się również sny, w których drogą możemy jechać tylko w jednym wybranym kierunku, np. wyłącznie do przodu. Jest to nieśmiała sugestia naszej podświadomości, iż w realnym życiu powinniśmy wybierać prostą drogę, a nie zwracać uwagi na przeszłość. Jazda do tyłu bez żadnych przeszkód może symbolizować myślowe przywiązanie do przeszłości oraz trudności z oderwaniem się od niej.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply