sennik auto samochód

Sennik Auto, samochód

Znaczenie snu auto, samochód

Sen o autach lub samochodach może symbolizować energię życiową, umiejętność kierowania swoim życiem, dojrzałość i odpowiedzialność lub odwrotność; niedojrzałość, lekkomyślność, w zależności od kontekstu snu.

Sennik auto w wodzie

Samochód w wodzie – spotka Cię miła niespodzianka. Osoba, po której się tego nie spodziewasz, pomoże Ci rozwiązać długotrwały problem. Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony, dlatego nie zamykaj się na intrygujące relacje.

Samochód uszkodzony, rozbity

Uszkodzone lub rozbite auto – osoba, która była dla Ciebie bardzo ważna w przeszłości, na chwilę powróci do Twojego życia. Zachowaj czujność, bo będzie się starała mocno namieszać. Zaufaj swojej intuicji i radom bliskich, którzy są przy Tobie.

Sennik: prowadzić samochód

Gdy we śnie jedziesz samochodem do przodu i sam nim kierujesz to znak, że Twoje sprawy są w Twoich rękach i nie masz poczucia, że Twoje życie toczy się bez Twego udziału. Sennik nakazuje Ci wziąć stery i zacząć decydować o ważnych dla Ciebie sprawach. 

Samochód ciężarowy

Jeżeli w Twoim śnie pojawia się samochód ciężarowy, oznacza to, że musisz uważać na to co mówisz, gdyż przez swój niewyparzony język możesz wiele stracić. Taki sen może również zapowiadać niebagatelne korzyści z jakiegoś spotkania.

Czytaj więcej o : sennik ciężarówka

Kolor auta ma także swoje znaczenie: czerwony – przemoc, gniew lub upływ krwi; niebieski – konflikt uczuciowy;

Biały samochód

Auto w kolorze białym w senniku oznacza, że osoba, której ufasz i którą uważasz za przyjaciela, zrani Cię. Uważaj na dwuznaczne sytuacje i prośby o pomoc. Zachowaj czujność, gdy zachowanie osoby z Twojego bliskiego otoczenia zacznie Cię niepokoić.

Jeżeli we śnie jedziesz nim w czyimś towarzystwie, wieszczy Ci to poprawę Twojej obecnej sytuacji.

Kiedy jedziesz nim z kimś obcym, oznacza to, że niedługo poznasz kogoś nadzwyczajnego, bądź czujny, aby nie przegapić takiej szansy.

Gdy we śnie prowadzisz zniszczone auto, gruchota, wieszczy Ci to utratę sił. Jak podpowiada sennik, potrzebujesz odpoczynku i odzyskania energii do życia.

Jeśli we śnie jesteś piratem drogowym, wieszczy Ci to lęki i niezaspokojone potrzeby, ukrywasz coś głęboko w swoim wnętrzu, powinieneś otworzyć się i pokazać jaki jesteś.

Sen, w którym kupujesz samochód, wieszczy Ci początek jakiegoś przedsięwzięcia, któremu wróży się wielkie powodzenie. Sennik widzi przed Tobą wielkie szanse. 

Kiedy w marzeniu sennym z auta wysiadasz, to znak, że doznasz jakiegoś uszczerbku na honorze, ktoś zszarga Twoje dobre imię.

Palący się samochód, stanowi dobry znak, jeśli zobaczysz tylko płomień, natomiast zły, jeżeli widoczny będzie czarny dym.

Kraksa widziana we śnie zapowiada Ci, że udasz się gdzieś daremnie, wieszczy Ci niepotrzebną i bezsensowna podróż.

Gdy w Twoim śnie widzisz wypadek, to znak, że poniesiesz jakieś straty finansowe.

Kradzież samochodu wieszczy Ci, iż powinieneś uważać na nieznajomych. Ktoś będzie chciał Cię oszukać.

Jeśli we śnie wygrywasz nim wyścig, to znak, że wyprzedzisz konkurenta bądź rywala. 

Sen o zderzeniu dwóch samochodów, oznacza, że w jakiejś sprawie będziesz miał silnego rywala. Sennik nakazuje Ci czujność. 

Kiedy w Twoim śnie pojawia się auto, które podjeżdża do przodu, to znak, że będziesz musiał stawić czoła osobie lub grupie zorganizowanej, np. machinie prawniczej.

Gdy w marzeniu sennym widzisz auto bez kierowcy, to znak, że zostaniesz uwikłany w bardzo trudną sytuację, z której nie będzie dobrego wyjścia.

Znaczenie snu samochód

Sen o utracie władzy i kontroli nad kierownicą ostrzega Cię przed wypadkiem lub jakimś szokiem wywołanym nagłymi zmianami w Twym życiu.

Kiedy jadąc nim, znajdujesz się w ślepej uliczce, albo na pustkowiu, to znak, że powinieneś dopuścić do głosu emocje. Jak podkreśla sennik, zimne kalkulacje nie zawsze powinny mieć miejsce.

Nowe auto, które łatwo i przyjemnie się prowadzi, jest zapowiedzią lepszej pozycji albo większych możliwości.

Gdy we śnie z lękiem szukasz drogi w obcym mieście, oznacza to, że boisz się utraty własnej tożsamości.

Jeśli śnisz o pojeździe jadącym bez kontroli, to znak, że boisz się utraty poczucia właściwego kierunku w życiu, szczególnie gdy jesteś pasażerem tego pojazdu lub przechodzisz obok niego, nie masz wpływu na bieg wydarzeń.

Auto jest bardzo popularnym symbolem sennym i może występować w bardzo różnych kontekstach. Dlatego warto jest przyglądnąć się samochodowi, o którym śnimy.

Znaczenie snu auto
Sennik auto

Bardzo ważna też jest sytuacja w jakiej śni się nam samochód. Wówczas można wyciągnąć ciekawe wnioski na własny temat.

W śnie o aucie możemy siedzieć w nim za kierownicą (prowadzić samochód), możemy jechać starym lub przeciwnie bardzo nowoczesnym samochodem. Jechać autem możemy sami lub z kimś znajomym lub obcym, może to być bardzo ostrożna jazda albo brawurowa, niebezpieczna.

W śnie takim możemy kupować samochód , oglądać. Jednym z najczęstszych snów o samochodzie jest sen o wypadku samochodowym, w którym bierzemy udział albo tylko stoimy i przyglądamy się nie mogąc nic zrobić.

Znaczenie snu auto

Auto w snach uosabia ego osoby śniącej. Dobrze jest się przyjrzeć uważnie naszym snom, ponieważ odzwierciedlają one nasze życie psychiczne.

Sny takie mogą również ostrzegać nas przed zbliżającym się kłopotami: czasami bierzemy na siebie zbyt wiele, może tracimy nad wszystkim kontrolę, lub łamiemy ogólnie przyjęte zasady.

Zauważmy w śnie jak wygląda samochód : czy jest stary, zniszczony, zużyty, wtedy może to świadczyć o tym, że mamy bardzo niską samoocenę. Natomiast samochód nowy, piękny imponujący świadczy o tym że idziemy do celu po trupach.

Jeśli podczas jazdy ktoś udziela nam wskazówek zza pleców, to symbolizuje to, że w własnym życiu chcemy przekazać kontrolę komuś innemu.

Jeśli śnią się nam sny o tym, że tracimy panowanie nad pojazdem uzmysławiają nam nasze lęki i stresy. Występują one często na przykład w okresie ciąży , ale także gdy w naszym życiu dochodzi do ważnych zmian.

Sen o samochodzie, aucie

O samochodach śnią nie tylko zagorzali miłośnicy czterech kółek. Auta pojawiają się również w marzeniach sennych osób, które niekoniecznie fascynują się motoryzacją. Warto zwrócić uwagę zarówno na samochód, jak również sytuację, w jakiej pojawił się w naszym śnie, bowiem na tej podstawie można niejednokrotnie wysnuć bardzo ciekawe wnioski… 

Auta w snach pojawiają się w różnych kontekstach – niekiedy jesteśmy ich właścicielami, innym razem jedynie spoglądamy na nie. Możemy jeździć samochodem – spokojnie, brawurowo, łamać przepisy, zabierać autostopowicza, wsiadać bądź wysiadać… Czasami są to pojazdy nowe i atrakcyjne, innym razem stare i zaniedbane. W snach jednak nie jest istotna marka samochodu, a raczej ukryta „pod maską” symbolika.

Śnij z piskiem opon

Auta to archetypy, które symbolizują ego śniącej osoby. Podróż samochodem może odzwierciedlać nasze życie psychiczne. Niekiedy pojazdy w snach są ostrzeżeniem przed zbliżającymi się kłopotami. Czasami oznaczają, iż bierzemy na siebie zbyt wiele lub tracimy nad czymś kontrolę, niejednokrotnie symbolizują łamane przez nas ogólnie przyjęte zasady. Warto również zwrócić uwagę na emocje, które towarzyszą nam podczas jazdy samochodem.

Wygląd jest ważny

W snach wygląd auta jest bardzo ważny. Zniszczone, stare i zużyte samochody świadczą o tym, że mamy bardzo niską samoocenę. Nowe, atrakcyjne pojazdy sugerują, iż w życiu idziemy po trupach do celu.

Kiedy się śnią samochody?

Sny, w których występujemy w roli kierowcy, a ktoś zza naszych placów stale udziela nam wskazówek może świadczyć o tym, iż pragniemy oddać kontrolę nad własnym losem innej osobie. Wiele osób przyznaje się do snów, w których widzą stojące samochody o kręcących się kołach. Symbolizują one najczęściej poczucie bezsilności, utknięcie w jednym miejscu w życiu. Nasze podświadome lęki i różnego rodzaju stresy ujawniają się najczęściej w snach, w których podczas jazdy tracimy panowanie nad kierownicą. Bardzo często motoryzacyjne sny mają panie w ciąży, a także osoby, w których życiu dochodzi do poważnych zmian.

źródło : sennik.biz – auto, samochód

Oceń sennik

Sennik Auto, samochód

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Auto, samochód - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen