Sennik Żona

Mogą przytrafić Ci się sny zarówno o Twojej własne żonie, jak również współmałżonce zupełnie innego mężczyzny.

Mogą przytrafić Ci się sny zarówno o Twojej własne żonie, jak również współmałżonce zupełnie innego mężczyzny.

Śniła ci się żona? Twoja własna czy może cudza? Była dla Ciebie miła, czy może sprawiała Ci jakąś krzywdę? Zapamiętaj dokładnie w jakim kontekście występowała żona w Twoim śnie, bowiem jej postać może stanowić bardzo wymowny symbol.

Sny o żonie mogą mieć kilka wyjaśnień. Postać żony może pojawiać się zarówno w marzeniach sennych osób żonatych, jak również kawalerów, stanowiąc wówczas jedynie pewien znaczący symbol. Mogą przytrafić Ci się sny zarówno o Twojej własne żonie, jak również współmałżonce zupełnie innego mężczyzny. Warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów z tego rodzaju snów, aby móc je jak najdogłębniej przeanalizować.

Różne warianty snów o żonie i ich znaczenie

Sen o żonie możemy wyjaśnić na różnorodne sposoby. Wszystko zależy oczywiście od specyfiki snu. Kiedy żonatemu mężczyźnie śni się jego własna żona, wówczas znaczenie snu możemy odnieść bezpośrednio do jego obecnego związku. Według większości senników sny o kłótni z żoną wskazują na podświadome przeczucia związane z problemami małżeńskimi. Być może jest to więc znak zbliżających się konfliktów w życiu realnym. Sen o dobrych relacjach z żoną świadczy o ciepłych relacjach w życiu realnym, obrazują harmonijny związek, w którym czujemy się pewnie i bezpiecznie. Może stanowić również zapowiedź szczęśliwych chwil w małżeństwie.

W snach może występować żona – cudza. Co oznacza żona innego mężczyzny w naszych własnych snach? Zazwyczaj symbolizuje nudę, którą odczuwamy w naszym związku, może zapowiadać również nadchodzący kryzys pomiędzy Tobą, a Twoją partnerką. Uznaje się bowiem, że sny tego rodzaju mogą być projekcją zainteresowań innymi kobietami i pragnieniem zmiany albo odskoczni od obecnego, stabilnego związku.

O żonie może śnić również mężczyzna, który nie przebywa obecnie w żadnych związku. Takie marzenia senne stanowią wyraz pragnienia intymności z drugą osobą, posiadania kogoś bliskiego i oddanego. Jeśli więc jesteś osobą samotną, a śni Ci się, iż posiadasz żonę, najpewniej marzysz o stworzeniu stałego związku z kobietą.

Jeśli mężczyzna widzi, że jego żona flirtuje z obcym mężczyzną, jest to znak, że pewnie jesteś zafascynowany kimś innym lub niebawem to nastąpi. Z kolei sny o łagodności żony oznaczają zazwyczaj przyszłe nieporozumienia z bliskimi osobami.

W przypadku, gdy kobieta śni o tym, że jest żoną, jest to znak, że raczej nieprędko wyjdzie za mąż.

Oceń sennik

One Response

  1. Grzegorz 10.09.1973 9 maja 2024

Sennik Żona

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Żona - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen