Sennik Walka

Jeżeli śni ci się, że bierzesz udział w walce, będziesz miał niemiłe spotkania ze swoimi oponentami; grozi ci proces sądowy. Będziesz chciał pozyskać względy i miłość osoby, o której wiesz, że jest związana z kimś innym. Swoim postępowaniem narazisz się na utratę dobrego imienia w świecie interesu. Taki sen zapowiada też walkę o utrzymanie swojej pozycji.
Jeżeli we śnie widzisz walkę, oznacza to, że marnujesz czas i pieniądze.
Dla kobiet taki sen jest ostrzeżeniem przed oszczerstwem i plotką.
Jeżeli młoda kobieta widzi we śnie swojego kochanka biorącego udział w walce, jest to znak, że jej ukochany nie jest człowiekiem wartościowym.
Sen, że zostałeś w walce pokonany, zapowiada, że stracisz prawo do własności.
Jeżeli we śnie biczujesz napastnika, wróży to, że pomimo opozycji, dzięki swojej odwadze i wytrwałości, zdobędziesz zaszczyty i bogactwo.
Jeżeli śnisz, że dwóch mężczyzn walczy na pistolety, czeka cię wiele zmartwień i kłopotów, i chociaż sen nie zapowiada żadnych istotnych strat, musisz przygotować się na mierne zyski i sporo przykrości.
Jeżeli śni ci się, że w drodze do domu zostałeś zaatakowany przez napastników uzbrojonych w brzytwy, czekają cię rozczarowania w interesach, kłopoty z podwładnymi i nieprzyjemna atmosfera w domu.
Sen, że zaatakowałeś swoich wrogów, oznacza, że będziesz nękany przez nich albo przez kogoś o podłym charakterze.
Sen o walce oznacza, że napotkasz poważne trudności, lecz jeżeli w tej walce odniesiesz zwycięstwo, przezwyciężysz też obecne przeszkody.

Sennik Walka – interpretacja snu w sennik.biz

Oceń sennik

Sennik Walka

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Walka - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen