Trup

Senne marzenia z umarłymi w roli głównej kojarzą się bez wątpienia z koszmarami. Widok nieboszczyka przywodzi na myśl obrazy prosto z filmowych horrorów, jednak sennik postrzega ten symbol w nieco bardziej pozytywnych barwach. Trup ze snu nie musi wcale zwiastować rychłej śmierci ani żadnych nieszczęść. Jeśli dobrze przyjrzymy się wszystkim szczegółom z naszego snu, okazać się może, że to posłaniec z zaświatów, który pragnie przekazać nam jakieś ważne informacje.

Sennik trup

Znaczenie snu o trupach może oczywiście nawiązywać do negatywnych emocji, smutku, strachu, rozczarowań, czy traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Czasem to jednak po prostu symbol przemian i transformacji, które nastąpić muszą w życiu każdego z nas.

Aby więc dobrze zinterpretować swój sen, warto przypomnieć sobie, jakie towarzyszyły mu uczucia. Kim był nieboszczyk z naszego snu? Czy był osobą nam znaną? Jakie były jego intencje? Co robił, a nawet mówił? W senniku znaleźć można wiele ciekawych wytłumaczeń dla takich wizji, a te naprowadzić nas mogą na to, co przekazać chciałaby nasza senna podświadomość.

Widzieć trupa

Senne marzenie, w którym widzisz trupa, może Cię mocno przestraszyć. Tymczasem znaczenie snu może być bardzo zaskakujące. W senniku to zapowiedź szczęśliwych wydarzeń. Być może nawet wróżba powiększenia rodziny i pojawienia się na świecie nowego dziecka.

Kiedy więc widzisz w swoim śnie trupa, przygotuj się na wielkie świętowanie. W Twojej rodzinie pojawią się niesamowite okazje do wspólnego spędzania czasu. Celebrować będziecie czyjeś narodziny, chrzciny lub zawarcie małżeństwa. Te chwile zjednoczą Cię z bliskimi i przypomną o tym, jak wiele znaczą oni w Twoim Życiu.

Trup w wodzie

Kiedy śnisz o trupie w wodzie, na jawie dręczyć Cię mogą emocjonalne problemy. Ta interpretacja nawiązuje do symbolu wody, który mówi nam o świecie wewnętrznych przeżyć oraz uczuć. Być może trudno jest Ci sobie z nimi radzić. W Twoim życiu dominują teraz strach i smutek. Pomocna okazać się może pomoc kogoś bliskiego lub wsparcie specjalisty. Nie pozwól negatywnym emocjom sobą zawładnąć.

Ten sen może być też zapowiedzią finansowych tarapatów. Zawodowe przedsięwzięcia, w których pokładałeś spore nadzieje, zakończyć się mogą spektakularną klapą. Być może czeka cię nawet utrata pracy.

Trup w trumnie

Sen o trupie lub nieboszczyku w trumnie jest zapowiedzią zakończenia pewnych relacji. Wkrótce spotka Cię jakieś nieszczęście. Rozpadnie się Twój związek, zerwiesz kontakt z przyjacielem lub rodzinne więzi z najbliższymi znacznie się osłabią. Być może nawet bezpowrotnie.

Często jednak to senne marzenie mówić Ci będzie tylko o chwilowej rozłące. Zapowiadać może dalekie podróże czy wyjazdy służbowe, które na pewien czas rozdzielą Cię z tymi, których kochasz. Jeśli tylko uzbroisz się w cierpliwość, wszystko w końcu powróci na właściwe tory, a z obecnej sytuacji wyciągniesz tylko bardzo wartościowe nauki na przyszłość.

Trup w domu

Kiedy w swoim śnie widzisz trupa w domu, na jawie czekają Cię poważne zmiany w życiu osobistym. Coś właśnie się kończy, byś swoje życie zacząć mógł niemal od zera. Nie bój się tych zmian. Jeśli nawet teraz sprawiają Ci one wiele bólu i przykrości, w ostatecznym rozrachunku wyjdą Ci one na dobre.

Inne znaczenie snu nawiązywać też może do domu jako symbolu Twojego ciała. W tym przypadku sennik każe Ci zwrócić większą uwagę na własne zdrowie i kondycję fizyczną. Zaniedbane ciało wkrótce może zacząć dawać o sobie znać. Zmień swój tryb życia na zdrowszy, zanim doskwierać zaczną Ci przykre dolegliwości.

Trup ożywa

Senne marzenia o trupie, który ożywa lub otwiera oczy, jest symbolem problemów. Nie musisz się jednak obawiać znaczenia snu, w którym pojawił się taki motyw. Jeżeli jak dotąd zmagałeś się z pewnymi problemami, możesz być pewien, że już wkrótce odejdą one w zapomnienie. Wszystko zacznie się niedługo toczyć po Twojej myśli.

Pamiętaj jednak, że los bywa zmienny. Sennik przestrzega Cię przed nadmierną pewnością siebie. Koleje losu łatwo mogą się odwrócić i nad Twoją głową mogą pojawić się nowe burzowe chmury. Działaj więc ostrożnie i dokonując ważnych wyborów, nie daj się ponieść ułańskiej fantazji.

Znaczenie snu -trup

  • Widzieć trupa – szczęśliwe wydarzenia, powiększenie rodziny, chrzciny lub ślub świętowanie i celebrowanie w gronie najbliższych,
  • Trup w wodzie – emocjonalne problemy, nieradzenie sobie z własnymi uczuciami, finansowe tarapaty, utrata pracy
  • Trup w trumnie – zakończenie relacji, koniec związku lub zerwanie przyjaźni, osłabienie rodzinnych więzi, dalekie podróże lub służbowe wyjazdy
  • Trup w domu – zmiany w życiu osobistym, zaczynanie od zera, zaniedbanie zdrowia i kondycji fizycznej
  • Trup ożywa – odchodzące w niepamięć problemy, zmienne koleje losu, nadmierna pewność siebie, ostrożne podejmowanie decyzji

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić