sennik szczur

Szczur

Szczur symbolizuje zrujnowanie sił witalnych lub coś gorszego.

Sennik szczur

Jak mówi sennik, może oznaczać nasz wstyd do siebie do innych ludzi lub do całego życia. Uczucie to paraliżuje wszystkie działania.

Sennik wskazuje też, że niezbędne będzie zlikwidowanie tego uczucia i jego przyczyn. Szczur ostrzega przed fałszywym przyjacielem.

Sennik: szczur biegający

Jeżeli we śnie widzisz biegającego szczura, oznacza to, że masz się z czego cieszyć, ktoś obdarzy Cię mocną i namiętną miłością. Tak przynajmniej twierdzi sennik.

Jak wskazuje sennik, gdy we śnie boisz się szczurów, wieszczy Ci to, że nie powinieneś zbytnio ryzykować. Jeśli masz przed czymś spore obawy, będą one uzasadnione. Wykorzystaj instynkt samozachowawczy, by nie wpakować się w kłopoty.

łagodny szczur : to znak, że dziś lub jutro dostaniesz prezent, który bardzo Cię ucieszy. Być może będzie to podarunek, o którym marzysz, dobra wiadomość, na którą czekasz od dawna albo telefon od osoby, której obawiałeś się nigdy więcej nie usłyszeć. 

stado szczurów : życie to nie mecz, aby walczyć o wynik. Zadbaj o siebie, o rodzinę i przyjaciół, i o to, aby Twoje postępowanie nikogo nie raniło. Twój przyjaciel jest w potrzebie, nie zawiedź go, bo w przeciwnym wypadku stracisz go na zawsze.

szczur w domu : kiedy we śnie widzisz szczura w swym domu to znak, że zapanuje w nim dostatek.

szczur gryzie : jeśli we śnie zostałeś przez niego ugryzionym, oznacza to, że ktoś słusznie rzuci na Ciebie podejrzenie i Cię o coś oskarży, ale nie wszyscy uwierzą w Twoją niewinność.

Kiedy we śnie złapałeś szczura i go zabiłeś, wieszczy Ci to kłótnię z ukochaną osobą albo problemy w miłości.

Szczur w snach starszych ludzi zwiastuje kłopoty i nieporozumienia z przyjaciółmi. Sennik wskazuje, iż jeśli nie pójdziesz na kompromis, to będziesz cierpiała na samotność.

Jeśli we śnie widzisz go złapanego, w pułapce lub klatce, oznacza to niewierność ze strony bliskiego przyjaciela lub przyjaciółki.

Szczur martwy, zdechły sugeruje byś nie zmuszał Cię do robienia rzeczy, które uważasz za sprzeczne z własnym sumieniem.

Gdy we śnie pojawia się szczurołap, to znak, że w przypadku problemu możesz liczyć na chociaż jednego szczerego i zaufanego przyjaciela.

biały szczur : w interpretacji snu o szczurze ogromną rolę odgrywa jego ubarwienie. Kiedy w marzeniu sennym pojawia się szczur o białym futrze, jego obecność zwykle stanowi ostrzeżenie przed fałszywymi ludźmi i nieprawdziwymi przyjaciółmi. Czarny szczur symbolizują niepewne interesy.

znaczenie snu szczur

Znaczenie snu szczur

Gryzonie szare sygnalizują, że śniący powinien być czujny, ponieważ w przeciwnym razie może paść ofiarą manipulacji.

Szczury niebieskie wskazują, że ktoś bardzo pracuje na odbudowę Twego zaufania i warto spojrzeć na tę osobę przychylniejszym okiem.

Kiedy zaś widzisz w swoim śnie gryzonia niebieskiego, oznacza to, że wkrótce odkryjesz uknuty przeciw Tobie niecny plan, albo spisek.

Szczur uciekający ostrzegają przed niepowodzeniami w sferze zawodowej.

Gonitwa za szczurem zwiastuje śpiącej osobie, że jej próby uszczęśliwiania innych spalą na panewce. Ponadto sny, w których się pojawia, wskazują, że śpiący nie powinien tego robić na siłę i za wszelką cenę.

Gdy we śnie zostałeś zaatakowany przez szczura, to znak, że już dłużej nie możesz zamiatać swych problemów pod dywan. Sennik potwierdza, że najwyższa pora się z nimi zmierzyć.

Trutka na szczury sygnalizuje, że w Twym życiu pojawi się ktoś nowy, kto namiesza w nim, jego urok będzie ogromny i będziesz musiał bardzo się postarać, by się mu oprzeć.

więcej : znaczenie snu szczur w sennik.biz

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić