sennik ślub

Ślub

Oznacza pogodzenie przeciwieństw.

Sennik informuje jednak, że symbol ten może dotyczyć również zewnętrznych spraw – konfliktów, sporów, często jednak chodzi o zlikwidowanie przeciwieństw wewnętrznych.

Sennik ślub 

widzieć czyjś ślub : kiedy we śnie widzisz czyjś ślub, co na to sennik? Otóż zapowiada Ci to niepowodzenia.

widzieć własny ślub : Jeżeli we śnie widzisz własny ślub, czekają Cię przejściowe kłopoty, obowiązki lub wyrzeczenia. Jest to również symbol zmian.

brać ślub : gdy we śnie bierzesz ślub, sennik informuje, abyś się nie przejmował kłopotami, wkrótce przeminą.

Jeśli we śnie asystujesz przy ślubie kolegi lub koleżanki, nadchodzą dobre nowiny lub przyjemne obowiązki.

Gdy jesteś świadkiem na ślubie, zapowiada to awans lub przypływ gotówki.

Sen o ślubie jest korzystnydla kogoś, kto przystępuje do nowego przedsięwzięcia; oznacza , że śniący osiągnie swój zamiar. Jest dobry również dla kogoś, kto oczekuje czyjejś pomocy.

Gdy ktoś przerywa Twój ślub, sennik ostrzega przed nieszczęściami lub pechowymi zdarzeniami na jawie. Czasem sen ten symbolizuje wtrącanie się innych ludzi w Twoje życie.

Sennik : ślub cywilny 

Gdy bierzesz jedynie ślub cywilny, czeka Cię mnóstwo napiętych i stresujących sytuacji. Symbol ten może także wskazywać na chęć wywierania wpływu w związku lub chęć zdominowania partnera/partnerki.

ślub własny niechciany : nowe możliwości kwitną na każdym kroku niczym kwiaty na łące. Najbliższy czas będzie dla Ciebie bardzo hojny. Przyniesie poprawę Twojej sytuacji materialnej, a wszelkie zmartwienia odejdą w zapomnienie.

odwołany ślub : pokusy pojawiają się równie często w Twoim życiu co niespodzianki. Masz trudność z odróżnieniem jednego od drugiego. Masz prawo szaleć, jednak nie krzywdź swoim postępowaniem innych. Nie przegap wyjątkowych możliwości, które wkrótce się pojawią.

Ślub siostry, ślub brata: możliwe, że czujesz się niedoceniony lub zepchnięty na drugi plan. Sen może wróżyć złą, napiętą atmosferę w związku lub rodzinie albo przeciwnie – polepszenie relacji. Niekiedy jest symbolem zazdrości i rywalizacji. 

Ślub kuzyna, ślub kuzynki: zgodnie z sennikiem wieszczy to spory, kłótnie, niedomówienia i plotki. 

Ślub syna: zmartwienie. Również wydatki i pretensje. 

Ślub córki: kłótnie. Możliwy przypływ gotówki. 

Ślub z bratem, ślub z siostrą: sen wskazuje na więzi łączące Cię z rodzeństwem. Nie ma większego znaczenia. Czasem świadczy o samotności.

Znaczenie snu ślub 

ślub z byłym mężem, żoną : kiedy bierzesz ślub z partnerem/partnerką, z którą się rozstałeś, sugeruje to, że z jakiegoś powodu ciągle wracasz do tej relacji. Być może nie wszystkie chwile spędzone z tą osobą były godne zapomnienia? Niekiedy symbol ten oznacza, że śniący nie jest zadowolony z obecnego związku lub że porównuje go do poprzedniej relacji.

Jeżeli bierzesz ślub z członkiem swojej rodziny, wieszczy to pecha w przedsięwzięciach lub nieczyste zagrania. Ślub z członkiem rodziny może również wróżyć długotrwałe problemy rodzinne.

Jeżeli ktoś śni, że jego żona wychodzi za mąż za kogoś innego, zmieni pracę lub może stracić swoją żonę poprzez swój egoizm, natomiast jeśli mężatka śniże poślubia innego mężczyznę, możliwe, że jej mąż już jej nie kocha lub uczucie między nimi powoli się wypala.

Jeśli śnisz, że przetańczyłeś noc w ślubnych butach, wieszczy Ci to skok w bok. Jeśli niesiesz buty ślubne do szewca, jest to znak, że chcesz przestać żyć w rozwiązłości.

Kiedy spóźnisz się na własny ślub, wieszczy to szczęście i powodzenie na wielu płaszczyznach. Także udany związek. 

Gdy w ostatniej chwili rezygnujesz ze ślubu, sen nawołuje to podejmowania przemyślanych decyzji i powstrzymywaniem się przed składaniem obietnic bez pokrycia.

Jeśli partner/partnerka w ostatniej chwili zrezygnuje ze ślubu, sen wyraża obawy śniącego, z którymi musi zmagać się na jawie oraz symbolizuje nieufność i podejrzliwość.

Kiedy zostajesz zmuszony/zmuszona do ślubu, ulokujesz swoje uczucie w nie najlepszym miejscu. Sen ten wskazuje na problemy w związku lub bycie z kimś z przyzwyczajenia.

Gdy wychodzisz za mąż dla pieniędzy, jest to ostrzeżenie przed materializmem i podążaniem wyłącznie za korzyściami materialnymi. Sen skłania, aby śniący skupił się na innych wartościach takich jak zdrowie, rodzina, przyjaźń itd.

Jeżeli przygotowujesz się do ślubu,może to wieszczyć stres przed jakimś ważnym wydarzeniem lub nadchodzące zmiany w życiu śniącego.

Ślub z nieznajomym: sygnał, że potrzebujesz równowagi w życiu. Twoje sprawy mocno się pogmatwają. Niekiedy sen ten wyraża pragnienie znalezienia idealnego partnera lub wieszczy przelotne miłostki.

źródło sennik.biz – znaczenie snu ślub

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić