sennik samolot

Sennik Samolot

Sennik sugeruje, że samolot szybko pokonuje duże odległości, dlatego we śnie może oznaczać duże zmiany, jakie zajdą w krótkim czasie.

Oznacza też, że masz wzniosłe cele i ideały, które chcesz realizować oraz pragniesz oderwać się od monotonnej codzienności.

Sennik samolot

Może także wieszczyć nagłe, dramatyczne zmiany w Twoim życiu, daleko idące myśli, chęć wolności i poszukiwania niezależności.

Sennik podpowiada, że będziesz musiał wspiąć się na wyżyny swych umiejętności.

Startujący samolot sygnalizuje, że na jawie żywisz chęć ucieczki i zapewnienia sobie wolności, choć możesz sobie tych pragnień nie uświadamiać.

Samolot rozpoczynający lot oznacza rzucenie się w niepewne przedsięwzięcie i zaryzykowanie. Sennik jednak nakazuje ostrożność.

Sennik: samolotem lecieć

Gdy samolot do Ciebie strzela, oznacza to, że wkrótce otworzą się przed Tobą oszałamiające perspektywy. W tym wypadku sennik sugeruje wykorzystać w pełni to 5 minut.

Samolot lecący bez pilota to symbol Twoich wielkich pomysłów, które jednak są dowodem na to, że tracisz kontakt z rzeczywistością.

Lot samolotem może zapowiadać dla Ciebie nieoczekiwane i duże powodzenie w życiu, związane najprawdopodobniej z Twoją pracą. Sennik zapowiada wiele sukcesów.

Spadający samolot, katastrofa samolotu : ostatnio brakuje Ci spokoju ducha, a ponure myśli Cię prześladują. Jednak niedługo wydarzy się coś, co pozwoli uwolnić się od zmęczenia i szarych, monotonych dni. To będzie twoja szansa, żeby poznać smak spokoju i szczęścia na nowo. 

Samolot spadający na dom : czekają Cię nowe wyzwania zawodowe. Nie obawiaj się podjęcia ich, mimo że na pierwszy rzut oka może wydawać Ci się, że nie dasz sobie z nimi rady. Uwierz w siebie, a zagwarantuje to polepszenie sytuacji materialnej lub awans. 

Kołujący w powietrzu samolot oznacza, że jesteś w niekorzystnej sytuacji i jeśli czegoś z tym nie zrobisz, może się to dla Ciebie źle skończyć.

Podświetlona na czerwono aparatura lotu może mieć symbolikę seksualną i sygnalizować, że masz chorobliwy pociąg.

Kolorowe samoloty to sygnał niebezpieczeństwa, jakie możesz na siebie sprowadzić jeśli nie przestaniesz bujać w obłokach.

Jeśli we śnie podróżujesz samolotem, oznacza to, że chcesz pozostawić za sobą coś, co Cię obciąża. Lot może również zapowiadać dla Ciebie otrzymanie nowej propozycji albo rozpoczęcie nowej pracy. Ważna jest też wysokość lotu.

Gdy śnisz o samolocie, który wznosi się nad szeroką powierzchnią wody, jest to znak, że z czymś przesadziłeś. Najprawdopodobniej przeceniłeś swoje zdolności i możliwość zrealizowania jakiegoś planu.

Kiedy śni Ci się, że samolot leci na niskiej wysokości i próbuje ponownie się wspinać, zapowiada to dla Ciebie trudności i niepowodzenia.

Znaczenie snu samolot

Bombowiec i flota bombowców zapowiada, że zbliżają się do Ciebie problemy.

Jeśli samolot znalazł się w kłopotach, na przykład w turbulencjach, może to odzwierciedlać Twój strach przed lataniem, ale też sygnalizować, byś nie przeceniał własnych umiejętności.

Lądowanie samolotu zapowiada Ci sukces, zakończenie przedsięwzięcia albo ryzyko, które Ci się opłaci.

Samolot płonący i wydzielający ciemny dym to znak, że Twoje przedsięwzięcie zakończy się niepowodzeniem, zaś płonący jasnym płomieniem wieszczy Ci wielki sukces.

Kiedy w Twoim śnie pojawia się samolot myśliwski, taki sen wróży Ci jakiś cios, który otrzymasz od życia. Sennik mówi, że eskadra myśliwców wskazuje natomiast na niepokoje i niestabilną sytuację w kraju, w którym mieszkasz.


Samolot we śnie często jest napomnieniem, byś wykazywał większą uwagę i wrażliwość w kontaktach z innymi, ponieważ w przeciwnym razie swoim zachowaniem wywołasz zbędne konflikty. Może to też odnosić się do konkretnej sytuacji życiowej, którą musisz szybko opanować.

Samolot czasami także pojawia się jako ostrzeżenie przed pedantyczną dokładnością, którą niektórzy postrzegają jako cechę drobnomieszczańskiej burżuazji.

Sennik Samolot – interpretacja snu w sennik.biz

Oceń sennik

Sennik Samolot

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Samolot - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen