Problemy z porozumiewaniem się

Sennik problemy z porozumiewaniem się

Sennik problemy z porozumiewaniem się

Komunikacja między ludzka ma bardzo ważne znaczenie w życiu każdego człowieka. Komunikacja potrzebna jest wtedy gdy np. zgubimy drogę i chcemy ją odnaleźć, gdy robimy zakupy, gdy jesteśmy np. u lekarza albo wtedy, kiedy po prostu chcemy wyjaśnić jakąś sytuacje.

W naszych snach najczęściej bywa tak, że nie możemy się z nikim porozumieć, nikt nie może nam pomóc. Nie możemy zadzwonić np. telefonem, nie możemy się z kimś dogadać, nie możemy porozumieć się z innymi ludźmi bo np. mówią w innym języku, którego my nie znamy.

Czasem mamy też takie dziwne sny że nie możemy wydobyć z siebie ani jednego, sensownego słowa .

Znaczenie snu problemy z porozumiewaniem się

Jeśli symbol taki pojawia się w naszym śnie, oznacza to, iż bardzo chcielibyśmy coś pokazać albo powiedzieć naszemu otoczeniu, lecz uniemożliwiają nam to jakieś trudności, które są wynikiem naszych własnych, wewnętrznych ograniczeń lub też problemy, z jakimi nie możemy się uporać.

Kiedy śnimy, że prosimy kogoś o pomoc, ale nie zostaje nam ona udzielona, oznacza to, iż na jawie szukamy wsparcia w problemach u nieodpowiednich osób, które nie mogą go nam udzielić.

Może to być również symbol naszej nieśmiałości, która uniemożliwia nam nawiązywanie normalnych kontaktów z ludźmi.

Freud uważał motyw ten za oznakę działania nieświadomej sfery umysłu osoby śniącej, który przekazuje jej rozmaite informacje w formie metafor.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply