Portfel

Sennik portfel

Sennik portfel

Portfel, portmonetka to rodzaj pojemnika na banknoty i monety, wykonany ze skóry lub innego podobnego materiału.

Współcześnie portfel służy również do przechowywania dokumentów tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy) oraz kart płatniczych. Aktualnie na rynkach istnieje wiele różnych rodzajów portfeli. Od zamykanych na rzep po zapinane na zamek.

Portfele mają też jednocześnie zastosowanie piórników – mogą przechowywać długopisy, a ponadto mają kieszenie na banknoty i drobne oraz przegrody na karty płatnicze itp.

Portfel to przedmiot codziennego użytku, który ma chyba każdy z nas, ale jak interpretować sny, w których pojawia się portfel ?

Ogólnie portfel symbolizuje wszystkie nasze osobiste sprawy, także sekrety, jakie ukrywamy przed innymi.

Znaczenie snu portfel

Znajdujący się w portfelu dowód tożsamości to symbol naszych najtajniejszych myśli, jakimi nie chcemy się z nikim podzielić.

Gdy śni nam się, że zgubiliśmy portfel albo ktoś nam go ukradł, może to oznaczać, że na jawie mamy mało energii z powodu kłopotów, z jakimi musimy się zmagać i które kompletnie nas wyczerpują. Może to też oznaczać, że sami doprowadziliśmy się do takiej sytuacji, że nic nam się nie chce.

Prawo jazdy i paszport to symbole tego, kim jesteśmy i jakie zajmujemy miejsce w otaczającej nas rzeczywistości.

Gdy śnimy, że zgubiliśmy lub w inny sposób straciliśmy ważne dokumenty, jest to sygnał, że w naszym życiu panuje wielkie zamieszanie, mamy zastrzeżenia co do własnej osoby lub czujemy się niepewni siebie i mało wartościowi.

W niektórych przypadkach może to też oznaczać, że zatracamy własną tożsamość, na przykład poprzez odcięcie się od swojej kultury.

Jeśli śni nam się, że nie możemy czegoś załatwić z powodu braku dokumentów i musimy wyrobić sobie nowe, oznacza to, iż odbudowujemy w sobie poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply