Sennik Piersi

Sennik piersi

Sennik piersi

Sny o piersiach budzą bardzo silne emocje, niezależnie od tego czy śnią się kobiecie czy mężczyźnie. Co one oznaczają w naszych snach, na co mamy zwrócić szczególną uwagę w takim śnie.

Najpierw trzeba się zastanowić i przypomnieć sobie w jakim wieku była kobieta, do której należały piersi, a może były to twoje piersi, jak one wyglądały, jaki miały rozmiar, czy je dotykałaś/ dotykałeś, a może je tylko oglądałeś.

Jak interpretować sen o piersiach ?

Znaczenie snu piersi

Motyw ten jest symbolem artyzmu i zmysłowości.

Gdy pojawia się w naszym śnie, wcale nie musi mieć nawiązań seksualnych, a często wcale tak nie jest, lecz kiedy śnimy o piersiach konkretnej osoby, może to oznaczać, że pragniemy z nią bliskiego kontaktu, bardziej w wymiarze emocjonalnym niż fizycznym.

Motyw ten może także sygnalizować, że mamy jakieś zahamowania, co utrudnia nam nawiązanie normalnych, zdrowych relacji z jakąś osobą.

Gdy śnią nam się piersi nabrzmiałe mlekiem i ciężkie, może to być sygnał, iż nasza sytuacja w rzeczywistym życiu jest daleka od doskonałości i z nostalgią wspominamy beztroskie czasy dzieciństwa, do których chcielibyśmy wrócić.

Może to też oznaczać tęsknotę za bliskością i ciepłem jakiejś dojrzałej kobiety, na przykład naszej matki.

Jeśli śnimy o jędrnych piersiach należących do młodej kobiety, może to być sygnał, że jesteśmy nadmiernie zarozumiali i narcystyczni.

Stare, brzydkie i zwiotczałe piersi mogą symbolizować niechęć do macierzyństwa lub skrywaną nienawiść do jakiejś kobiety.

Oceń sennik

Sennik Piersi

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Piersi - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen