Nieużywane pokoje

Sennik nieużywane pokoje

Sennik nieużywane pokoje

Są takie sny w których chodzimy po dobrze nam znanym budynki i nagle natrafiamy na jakieś nieznane pomieszczenie , w którym nigdy wcześniej nie byliśmy. Pomieszczenie to wygląda na nieużywane, na takie jakby tam nikt nie zaglądał przez wieki.

Jak interpretować sny o nieużywanych pokojach ?

Pokoje i pomieszczenia znajdujące się w domu, będącym symbolem ludzkiej jaźni, są metaforami różnych stron naszej osobowości.

Znaczenie snu nieużywane pokoje

Zatem nieużywane pokoje mogą oznaczać wszystko, co w naszym życiu nie ma już racji bytu, na przykład minione uczucie, dawną relację czy konkretne wydarzenie.

Jeśli zaś śni nam się, że znajdujemy nieużywany pokój i cieszy nas to, może to być symbol tkwiącego w nas wielkiego, niewykorzystywanego do tej pory potencjału, dzięki któremu możemy wiele zyskać.

Freud pokoje pojawiające się w snach utożsamiał z postaciami kobiet z rzeczywistego życia osoby śniącej.

Jung nieużywane pokoje uważał za symbol tego, iż w osobie śniącej znajdują się jakieś pokłady energii lub zdolności, których ona z jakiegoś powodu nie wykorzystuje, co jest ze szkodą dla niej, bowiem gdyby się na to zdecydowała, mogłaby dzięki temu osiągnąć wyższy stopień świadomości samej siebie.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply