Sennik Nietypowe pojazdy

Sennik nietypowy pojazd

Sennik nietypowy pojazd

We śnie o nietypowym pojeździe, potrafimy poruszać się po ulicach, przestrzeni powietrznej, kosmicznej. Te dziwne pojazdy to na przykład wanna, lodówka, stół, biurko, waza itp.

To, jakim nietypowym pojazdem poruszamy się we śnie, ma zazwyczaj bezpośrednie odniesienie do naszej sytuacji na jawie.

Znaczenie snu nietypowy pojazd

Jeśli na przykład śni nam się, że podróżujemy za pomocą wanny, może to mieć związek z naszymi obowiązkami domowymi, których ostatnio mieliśmy nawał albo od których próbujemy się wymigać.

Gdy podróżujemy biurkiem, może to mieć związek z naszą pracą zawodową i oznaczać na przykład, że problemy z miejsca pracy przynosimy do domu, psując w nim atmosferę.

Jeśli przy tym łatwo jest nam prowadzić ów środek transportu, oznacza to, że w życiu kierujemy się dobrymi zasadami i zmierzamy w odpowiednim kierunku.

Jeśli zaś mamy jakieś problemy z prowadzeniem, oznacza to, że przynajmniej w niektórych sytuacjach postępujemy niewłaściwie i konieczna jest korekta naszego zachowania.

Freud wszystkie pojazdy utożsamiał z bożkiem śmierci – mitycznym Tanatosem, a sny o nich uważał za wyraz obawy przed śmiercią, jaką żywi osoba śniąca. Zaś obiekty pływające, czyli statki czy łodzie, utożsamiał z macicą.

Jung środki transportu uważał za symbol tego, jak wygląda życie śniącego, czyli na przykład, że biernie podporządkowuje się on falom życia, słucha swej intuicji czy podąża za tłumem.

Oceń sennik

Sennik Nietypowe pojazdy

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Nietypowe pojazdy - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen