Sennik Narzeczony

Sen o narzeczonym bardzo często rozpatrywany jest w kontekście oczekiwania na spełnienie, które nie zawsze jest zgodne ze szczęściem.

Sen o narzeczonym bardzo często rozpatrywany jest w kontekście oczekiwania na spełnienie, które nie zawsze jest zgodne ze szczęściem.

Widzisz w swoim śnie mężczyznę, który jest Twoim narzeczonym, byłym lub obecnym, bądź też pretenduje do tego miana? A może Twoim oczom ukazuje się zupełnie obcy mężczyzna, z którym we śnie jesteś w związku narzeczeńskim? Takie sny okazują się zazwyczaj niezwykle sugestywne i znaczące, warto zatem przyjrzeć się im nieco bliżej.

 

Sen o narzeczonym bardzo często rozpatrywany jest w kontekście oczekiwania na spełnienie, które nie zawsze jest zgodne ze szczęściem. Analizując sny tego rodzaju musimy jednak wziąć po uwagę kontekst, w jakim osoba występująca w roli narzeczonego występuje, a także – jeśli jest nam znana – jaki jest jej status w naszym życiu realnym.

Co oznacza narzeczony w naszych snach?

Osoba, która występuje w roli narzeczonego w naszym śnie bardzo często uznawana jest za oznakę rychłego zamążpójścia w kręgu krewnych bądź znajomych. Jeżeli jednak we śnie pocałujemy własnego narzeczonego, powinniśmy się w realnym życiu spodziewać kłótni z nim. A jeśli we śnie kłócimy z wybrankiem naszego serca, to w rzeczywistości być może niebawem przyjemnie nas on zaskoczy. Gdy tańczymy z narzeczonym, możemy się spodziewać bardzo szybkiego ślubu. Uciekający narzeczony oznacza rodzinne kłopoty. Jeśli we śnie nasz narzeczony jest chory, zapewne w życiu realnym będziemy mieć bardzo udane małżeństwo. Śniący się zmarły narzeczony zazwyczaj oznacza dużo szczęścia w małżeństwie.
Mężczyzna, któremu śni się, że on sam występuje w roli narzeczonego może spodziewać się udanego, szczęśliwego małżeństwa.

Sen o byłym narzeczonym

Sen o byłym narzeczonym zazwyczaj ma bardzo duży wpływ na psychikę kobie, głównie przez wzgląd na silne więzi, które łączyły ją z tym człowiekiem w przeszłości. Były narzeczony, którego wyłącznie widzimy w naszym śnie zazwyczaj odzwierciedla pragnienie bliskości. Sen, w którym widzimy narzeczonego z inną kobietą oznacza, że uczucia ukochanego z przeszłości nie są już skierowane w Twoją stronę.

Oceń sennik

Sennik Narzeczony

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Narzeczony - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen