Narzeczona

Sen o narzeczonej może wyrażać tęsknotę za małżeństwem i poczuciem stabilności.

Sen o narzeczonej może wyrażać tęsknotę za małżeństwem i poczuciem stabilności.

Sen o narzeczonej zazwyczaj stanowi dobrą wróżbę. I nie ma większego znaczenia, czy narzeczoną widzisz, czy też sama nią jesteś – zazwyczaj oznacza ona pozytywne zmiany w życiu. Może przyśnić się również mężczyznom, którzy spodziewać powinni się w takiej sytuacji rychłych zmian w życiu uczuciowym.

Sen, w którym pojawia się postać narzeczonej, zazwyczaj symbolizuje połączenie przeciwieństw, oznacza pewną syntezę, spójność oraz jedność. Sny tego rodzaju mogą również wyrażać pragnienia zawarcia związku małżeńskiego. Bardzo często wyraża również chęć, aby jak najszybciej stanąć na własnych nogach i wziąć odpowiedzialność za własne czyny.

Co oznacza sen o narzeczonej?

Marzenie senne o narzeczonej bardzo często interpretowane jest jako podświadomy znak, iż pora pomyśleć o sformalizowaniu związku, w którym aktualnie się znajdujemy. W rzeczywistości jednak sny tego rodzaju mają znacznie rozleglejsze znaczenie. Narzeczona może być również symbolem potrzeba osiągnięcia stabilnej sytuacji w życiu, która pozwoli odzyskać poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie stanie się okazją do nabranie większej pewności siebie i zdecydowania.

Jeśli we śnie widzimy narzeczoną, zapewne niebawem czeka nas radość i szczęście. Kobiety, które w swoim własnym śnie występują w roli narzeczonej powinny być spokojne o swoje życie uczuciowe, bowiem sny o takim charakterze zazwyczaj oznaczają zmiany na lepsze. Jeśli narzeczoną we śnie jest osoba, która w rzeczywistości pozostaje bez stałego partnera, być może w ten sposób ujawnia swoje ukryte pragnienia. Z drugiej strony jednak sny tego rodzaju bardzo często symbolizują również czystość oraz walory dziewicze.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply