Mumia

Sen o mumii może być nieprzyjemny i przerażający, najczęściej odnosi się do przeszłości. Prawdopodobnie chcesz zachować pewne wydarzenia w pamięci, ponieważ przywiązujesz do nich wielką wagę. Sen może zapowiadać także rozwiązanie konfliktów i traum. 

Sennik mumia

Mówi o osobowości śniącego: jest on osobą, która ma tendencję do utrzymywania stałych opinii i myśli i nie jest otwarta na nowe możliwości. W niektórych przypadkach te sny wydają się wskazywać osoby o konserwatywnym i staromodnym zachowaniu. Sen zachęca do refleksji, w przeciwnym razie pojawi się możliwość strat i błędów.

Widzieć mumię

Powinieneś zastanowić się jak rozwiązać dawne traumy i konflikty. 
Będziesz w stanie przezwyciężyć te problemy dzięki doświadczeniom, które nabyłeś przez całe życie. W ten sposób wspomnienia z przeszłości pozostaną tam, gdzie powinny być, a Ty będziesz mógł iść do przodu i wieść spokojne życie.

Rozmawiać z mumią

Jeśli śniłeś, że rozmawiasz z mumią, będziesz w stanie lepiej zrozumieć niektóre aspekty swojej osobowości i ewoluować. Wówczas otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Mogą dotyczyć kariery, jak i ponownego nawiązania kontaktu z ludźmi. Wykorzystaj ten moment, aby ponownie wzmocnić te więzi.

Jeśli śniłeś, że rozmawiasz z mumią, która jest w sarkofagu to znak, że wszystko co sprawiało, że czułeś się niekomfortowo, stopniowo znika. Dzieje się tak, ponieważ rozumiesz, że Twoje opinie i stanowiska nie muszą być niezmienne, abyś mógł być traktowany poważnie. Zmiany można przecież wprowadzać przez całe życie. Wykorzystaj więc ten moment, aby weryfikować stare wzorce.

Mumia z nożem w dłoni

Sen o mumii z nożem w dłoni służy podkreśleniu powrotu czegoś z przeszłości, czy to nierozwiązanej sytuacji, czy osoby, z którą nie masz już kontaktu. Musisz pamiętać, że każdy może popełnić błąd. Sen to zachęta do zastanowienia się nad przyszłością i podążania swoją ścieżką, korzystając z nauk, jakie przyniosła ta sytuacja.

Przestraszyć się mumii

Kogoś zraniłeś i musisz o tym z nim porozmawiać. W głębi duszy wiesz, że nie zachowałeś się właściwie. Nie uciekaj od tej odpowiedzialności.

Uciekać przed mumią

Sen podkreśla, że próbujesz ignorować swoje wady, mimo że wiesz, że wyrządzają Ci krzywdę, niszczą relacje. Według Sennika konieczne jest dokonanie samoanalizy i samokrytyki. Spróbuj zrozumieć co sprawia, że ​​jesteś tak nieelastyczny i zacznij to zmieniać.

Jeśli śniłeś, że goni Cię mumia, przygotuj się na złe wieści związane z pracą. Poważny błąd może wszystko zrujnować. Sytuacja będzie dość trudna, jednak pamiętaj, że jeden błąd nie przekreśla wszystkich dotychczasowych sukcesów. 

Rozdzierać mumię na strzępy

Sennik stwierdza, że będziesz w stanie rozwiązać sprawy, które Cię denerwują i nadejdzie faza spokoju. Przeciwności losu są powiązane z Twoim życiem zawodowym i finansowym. Kiedy ten sen pojawia się osobom bezrobotnym, symbolizuje możliwość znalezienia pracy. 

Walczyć z mumią

Zdałeś sobie sprawę z konieczności przemyślenia swojego stanowiska. Dzięki temu będziesz mógł znaleźć sposób rozwiązania niektórych problemów. Nie czas więc żałować błędów, które już popełniono, ale raczej starać się wyciągnąć z nich naukę. Nie będzie to łatwe, ale niewątpliwie owocne.

Mumia w sarkofagu

Jeśli śniłeś o mumii leżącej w sarkofagu oznacza to, że podążasz właściwą ścieżką i będziesz w stanie osiągnąć swoje cele, jeśli z niej nie zboczysz. Powinieneś nadal inwestować w to, w co wierzysz i walczyć, aby dostać się tam, gdzie chcesz. Bądź wytrwały i wierz w siebie, a Twoje wysiłki wkrótce zostaną nagrodzone.

Mumia w trumnie

Sen ma związek z przeszłością i przypomina, że jakaś sytuacja nie została kiedyś odpowiednio rozwiązana, wróci i będzie Cię prześladować. 
Ten sen sugeruje także, że sytuacja mogła zostać rozwiązana dla Ciebie, ale dla drugiej strony nadal pozostaje nierozstrzygnięta. Spróbuj stawić czoła problemowi już teraz, aby go ostatecznie rozwiązać.

Ożywająca mumia

Jest coś w Twoim życiu co sprawia, że ​​czujesz się zagrożony lub zaniedbany. Bardzo ważne jest, aby spróbować zrozumieć co powoduje to uczucie, ponieważ tłumienie wywołanego przez nie gniewu będzie miało poważne konsekwencje.
Według Sennika ważne jest, aby przeanalizować swoje relacje i zrozumieć, kto nie traktuje Cię tak jak na to zasługujesz. Szczera rozmowa może pomóc złagodzić sytuację, ponieważ ta osoba mogła nawet nie zdawać sobie sprawy, że Cię rani.

Żywa mumia

Znaczenie snu pokazuje, że istnieje konieczność dostosowywania się do sytuacji. Jesteś osobą, która jest bardzo uwięziona w swoich poglądach na świat i w rezultacie tracisz pojawiające się możliwości na zmianę, ponieważ nie jesteś w stanie nawet ich zauważyć. Sennik mówi, że musisz poszerzyć swoje horyzonty, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz. Pamiętaj, że nie ma jednej drogi do szczęścia i że do tego samego celu może doprowadzić Cię kilka różnych dróg. 

Mumia dziecka

Sen jest zapowiedzią pomyślnego życia miłosnego. Jeśli jesteś z kimś związany, wasza relacja pogłębi się, być może podejmiecie też ważne decyzje dotyczące wspólnej przyszłości.
Osoby samotne będą miały okazję spotkać kogoś wyjątkowego. Nie przegap tej okazji.

Młoda mumia (mumia młodej osoby)

Znaczenie snu sugeruje, że musisz dokonać rewizji swojego życia społecznego i sposobów, w jaki radzisz sobie ze swoimi zobowiązaniami. Zastanów się, czy nie postępujesz niedbale wobec swoich przyjaciół. Możliwe, że Twój napięty harmonogram dnia powoduje, że pomijasz niektóre zobowiązania, co wkrótce spowoduje dyskomfort. Bądź świadomy tej sytuacji.

Stara mumia (mumia starego człowieka)

Sennik zauważa, że lada moment zaczną pojawiać się problemy. Jednak sen podkreśla, że ​​nie należy poddawać się smutkowi. Użyj swojej mądrości, aby przezwyciężyć przeciwności losu i nie pozwól, aby przyćmiły blask dotychczasowych osiągnięć. 

Mumia i żywa osoba

Jeśli śniłeś, że mumia towarzyszy komuś kogo znasz to znak, że Twoje relacje z innymi ludźmi poprawią się. Szczególnie w sferze emocjonalnej ten moment będzie bardzo produktywny. Skorzysta na tym także Twój związek, który będzie można wzmocnić i pogłębić.

Przyjaciółka, przyjaciel staje się mumią

Ten sen mówi o pojawieniu się bariery między Tobą a ukochaną osobą. Kumulacja konfliktów stopniowo będzie sprawiać, że więź stanie się coraz słabsza. Zacznij bardziej angażować się w związek, rozmawiaj z partnerem i doceniaj jego zdanie.


Ręka mumii

Czujesz się nie na miejscu i nie wiesz co zrobić, aby być bardziej akceptowanym. Trzeba się zastanowić, czy warto się zmieniać, żeby się dopasować, czy może lepiej zmienić otoczenie i poszukać osób, które naprawdę Cię zaakceptują.

Mumifikacja

Jesteś tak skupiony na swojej karierze i osiąganiu indywidualnych celów, że pomijasz ważne dla siebie osoby, nie masz dla nich czasu. Musisz zrozumieć, że choć sukces zawodowy jest ważny, Twoje relacje również zasługują na uwagę. Nie zostawiaj na boku ludzi, których kochasz.

Znaczenie snu: mumia

 • Widzieć mumię – pozbądź się problemów z przeszłości
 • Rozmawiać z mumią – zweryfikuj stare wzorce
 • Mumia z nożem w dłoni – coś lub ktoś powróci z przeszłości
 • Przestraszyć się mumii – kogoś zraniłeś
 • Uciekać przed mumią – próbujesz ignorować swoje wady
 • Rozdzierać mumię na strzępy – nadejdzie okres spokoju
 • Walczyć z mumią – wyciągaj naukę z popełnionych błędów
 • Mumia w sarkofagu – będziesz w stanie osiągnąć swoje cele
 • Mumia w trumnie – jakaś sytuacja nie została kiedyś odpowiednio rozwiązana i powróci
 • Ożywająca mumia – ​​czujesz się zagrożony lub zaniedbany
 • Żywa mumia – musisz dostosować się do sytuacji
 • Mumia dziecka – poprawi się Twoja relacja z ukochaną osobą
 • Młoda mumia (mumia młodej osoby) – zastanów się, czy nie zaniedbujesz swoich przyjaciół
 • Stara mumia (mumia starego człowieka) – zaczną pojawiać się problemy
 • Mumia i żywa osoba – Twoje relacje z innymi ludźmi poprawią się
 • Przyjaciółka, przyjaciel staje się mumią – zacznij bardziej angażować się w związek
 • Ręka mumii – nie wiesz co zrobić, aby być bardziej akceptowanym
 • Mumifikacja – nie zapominaj o tych, których kochasz

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić