Sennik Mózg

Sennik mózg

Sennik mózg

Mózg – część ośrodkowego układu nerwowego leżąca w czaszce. Jest to najbardziej złożony narząd człowieka. Stopień jego rozwoju prawdopodobnie warunkuje istnienie świadomości.

Sny o mózgu można porównać od koszmarów, na pewno nie są zbyt przyjemne. Są takie sny gdzie np. potwór próbuje pożreć nam mózg lub jakieś zewnętrzne siły próbują zawładnąć naszym umysłem.

Czasem sny przedstawiają np. jakąś chorobę psychiczną lub nieuleczalną chorobę mózgu, guzy itp.

Znaczenie snu mózg

Jeśli śni nam się, że jakiś potwór czy zwierzę chce pożreć nasz mózg, jest to znak, że obawiamy się jakiejś osoby lub wielu osób, które chcą zabić w nas indywidualizm i sprawić, że poczujemy się zupełnie nieważni.

Choroba mózgu to symbol osoby czy sytuacji, które stresują nas i sprawiają, że źle się czujemy, być może nawet fizycznie, gdyż stres ten przekłada się na nasze samopoczucie i stan zdrowia.

Gdy śni nam się, że ktoś operuje nasz mózg i coś z niego usuwa, jest to dobry znak, bowiem zapowiada, że uda nam się pokonać jakieś ograniczenie, które do tej pory nie pozwalało nam działać tak, jak chcieliśmy.

Kiedy we śnie widzimy własny mózg, oznacza to, że zdajemy sobie sprawę z tego, iż osoby, wśród których się obracamy, nie mają na nas dobrego wpływu.

Gdy widzimy mózg jakiegoś zwierzęcia, może to sugerować nasze problemy natury psychicznej lub emocjonalnej i wskazywać, że nie jesteśmy w stanie uporać się z problemami swojej osobowości.

Widzieć we śnie swój własny mózg – to zapowiedź, że nieprzyjazne otoczenie wyprowadzi cię z równowagi i sprawi, że staniesz się opryskliwy w stosunku do innych.

Widzieć mózg zwierząt – to znak, że grozi ci choroba mózgu.

Jeżeli we śnie jesz mózg zwierzęcy, zdobędziesz wiedzę i niespodziewany zysk, zwycięstwo nad nieprzyjaciółmi;

Własny – nieprzyjazne otoczenie lub wyprowadzisz się z równowagi;

Zwierzęcy – choroba umysłowa;

Móżdżek jeść – przyjemne życie lub niespodziewany zysk lub powiększenie wiedzy lub choroba;

Stracić – czyjaś śmierć.

Oceń sennik

Sennik Mózg

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Mózg - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen