Morderstwo

Sennik morderstwo

Sennik morderstwo

Morderstwo – przestępstwo polegające na umyślnym pozbawieniu człowieka życia. Surowiej karanymi formami zabójstwa są zabójstwo dokonywane w wyniku udziału w zbrodniach wojennych i zamachu terrorystycznym, którego wynikiem była śmierć.

Może być spowodowane silną determinacją wyładowania agresji, korzyściami majątkowymi sprawcy kosztem ofiary, efektem sprzecznych interesów zabójcy i ofiary lub aktem spowodowanym zaburzeniami psychicznymi (np. w wyniku choroby lub wpływu substancji psychoaktywnej).

Znaczenie snu morderstwo

Gdy śni nam się, że ofiarą morderstwa pada ktoś, kogo znamy na jawie, jest to znak, że nienawidzimy tej osoby, choć na jawie możemy sobie tego wcale nie uświadamiać.

Jeśli nie znamy ofiary morderstwa, oznacza to, iż żywimy jakieś uczucia, do których nie chcemy się sami przed sobą przyznać, gdyż uważamy je za naganne pod jakimś względem.

Gdy w naszym śnie czujemy się przerażeni, jest to znak, że sami siebie, a raczej nasza podświadomość, chce ukarać nas za nasze złe skłonności i pragnienia.

Jeśli śni nam się, że popełniamy morderstwo albo jesteśmy jego świadkami, może to też oznaczać, że już niebawem przejdziemy w kolejną fazę rozwoju duchowego i zaczniemy reprezentować nowe wartości.

Sen taki może również oznaczać uwolnienie się spod czyjejś dominacji albo agresję wywołaną jakimś konkretnym wydarzeniem w naszym życiu.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply