Mąż

Sny o mężu mogą mieć bardzo wiele różnorodnych znaczeń.

Sny o mężu mogą mieć bardzo wiele różnorodnych znaczeń.

Czy miewasz czasami sny o swoim mężu? A może śni Ci się cudzy mąż? Przekonaj się, co oznaczają tego rodzaju marzenia senne?

Sny o mężu mogą mieć bardzo wiele różnorodnych znaczeń. Dokładna analiza marzeń sennych tego rodzaju pozwoli nam dowiedzieć się nieco więcej na temat swoich podświadomych odczuć oraz ukrytych głęboko w nieświadomości emocji. Do analizy będzie nam niezbędne jednak zapamiętanie wszystkich okoliczności oraz kontekstu, w jakim postać męża pojawia się we śnie. Bardzo ważne dla odpowiedniego zrozumienia snów tego rodzaju jest zapamiętanie stosunku męża do nas samych. Zwróćmy więc uwagę na to, czy mąż w marzeniu senny obdarza nas miłością i szacunkiem, czy też wręcz przeciwnie – sprawia nam krzywdę.

Jak zinterpretować sny, w których pojawia się mąż?

Kiedy intencje męża odczuwane są we śnie jako pozytywne, jest to bardzo dobra wróżba dla nas samych. Oznacza to, że ktoś nas docenia, zauważa nasze wysiłki i szanuje nas samych. Trzeba jednak pamiętać, że pojawiająca się postać męża może oznaczać, iż jesteśmy doceniani zarówno przez naszego współmałżonka, jak również przez zupełnie inną osobę. Mąż może być we śnie tylko symbolem pewnego człowieka w naszym życiu, który obdarza nas uznaniem (być może nie odczuwamy tego wprost, lecz jedynie podświadomie). Być może chodzi o jakiegoś mężczyznę, który jest Ci bliski w realnym życiu, np. szefa w pracy, brata, ojca itd. Jeśli takiej osoby nie ma, sen o mężu może oznaczać także, że być może niebawem się pojawi.

Jeśli jednak mąż we śnie źle się do Ciebie odnosi, sprawia Ci jakąś krzywdę, być może jest to zgodne z tym, a jaki sposób w rzeczywistości odnosi się do Ciebie Twój mężczyzna. Może to być krzywda psychiczna, np. odrzucenie przez męża, brak odpowiedniej czułości, wsparcia i zrozumienia. Być może podświadomie odczuwasz odrzucenie z jego strony, a wyrazem tego są właśnie marzenia senne, w których dajesz upust swoim krzywdom.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply