Sennik Małżeństwo

Małżeństwo oznacza pojednanie kontrastów w żyznej symbiozie. Może oznaczać okoliczności z Twojego życia, na przykład odzwierciedlać kłótnie i konflikty, a także wskazywać na równowagę między sprzecznościami. Może też oznaczać, że marzysz o ślubie. Jeśli śnisz o ślubie chaotyczne sceny, oznacza to, że nie jesteś gotów do małżeństwa, masz nieudane małżeństwo albo poślubiłeś nieodpowiedniego partnera. Sen o ślubie niekoniecznie ma też znaczenie dosłowne i zapowiada, że poślubisz tę osobę, co we śnie, ale wskazuje na Twoje przyszłe nadzieje. Czasem również sen taki wyraża Twój strach, że zostaniesz okradziony z pomysłu. Sen o zdradzie w małżeństwie oznacza zaś, że stałeś się nielojalny wobec swoich ideałów albo życiowych zasad.

Znaczenie snu MAŁŻEŃSTWO  w innych kulturach i sennikach:

Sennik arabski:
Sen ten zapowiada, że jeśli nie będziesz miał się na baczności, będziesz niezadowolony ze swoich relacji z ludźmi. Zapowiada też, że jeszcze przez długi czas będziesz sam.

 

Sennik mistyczny:
Jeśli śnisz, że bierzesz ślub, wróży Ci to szczęście i zysk.

Ślub z kolorowo ubranymi i wesołymi gośćmi wróży Ci bardzo dużą radość.

Ślub z gośćmi ubranymi na czarno albo na ciemno to znak, że musisz na spokojnie podejść do żalu i zmartwień.

Koniec małżeństwa zapowiada brak wieści o nieobecnych.

Jeśli śnisz, że bierzesz udział w ślubie, oznacza to, że drodzy Ci ludzie dadzą Ci dużo radości, a Twoje sprawy biznesowe będą się rozwijać obiecująco.

Negatywne wydarzenie na ślubie wróży smutek, choroby albo śmierć dla Twojej rodzin.

Nieszczęśliwa panna młoda wróży Ci rozczarowanie w miłości i ewentualnie choroby. Jest to też znak, że musisz działać ostrożnie, gdyż Twój przeciwnik czai się na Ciebie.

Kiedy śnisz, że bierzesz ślub ze starym człowiekiem, zapowiada to, że będziesz musiał walczyć z wieloma zmartwieniami i chorobami.

Jeśli śnisz, że osoba, z którą bierzesz ślub, umiera podczas niego, zapowiada Ci to zimno i brak uczuć ze strony ukochanej osoby.

 

Sennik indyjski:

Sen ten oznacza, że stale kłócisz się ze swoim otoczeniem i nie możesz już tego wytrzymać. Oznacza to też, że chcesz odnieść sukces w taki sposób, by mieć z tego jak najwięcej przyjemności.

Ślub we śnie wróży Ci ubóstwo.

Kiedy śnisz, że masz na sobie strój ślubny, zapowiada to, że wkrótce umrzesz albo zostaniesz zabity, być może tylko w metaforycznym sensie.

Jeżeli śnisz, że zawarłeś małżeństwo z atrakcyjną osobą, zapowiada to, że doświadczysz nowych radości i wstąpią w Ciebie nowe moce.

Kiedy śnisz, że zawarłeś małżeństwo z brzydką osobą, wróży Ci to zmartwienia.

Jeśli śnisz, że zostałeś rozdzielony ze współmałżonkiem, zapowiada to, że stracisz swoją moc i znajdziesz się w niedostatku.

Oceń sennik

Sennik Małżeństwo

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Małżeństwo - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen