Sennik Lew

Sennik lew

Sennik lew

Lew to ssak z rodziny kotowatych, nazywany często królem zwierząt.

Każdemu człowiekowi kojarzy się z siłą, potęgą, władzą. Pojawiający się u nas we śnie wzbudza ogromne emocje.

Symbol ten oznacza pierwotną siłę oraz energię przynależną duszy, a także energię seksualną, dumę, nieustraszoność oraz niezależność.

Znaczenie snu lew

Jeśli śni nam się, że poskramiamy lwa albo jedziemy w powozie ciągnionym przez lwy, jest to znak, że udało nam się pohamować swe instynkty i w pełni panujemy nad swoją naturą, co napawa nas poczuciem, że nic nie może nam zagrozić ani nas ograniczyć.

Kiedy śnimy o głaskaniu lwa, może to być znak, że na jawie próbujemy przypochlebić się komuś wyżej od nas postawionemu, by mieć z tego określone korzyści.

Walka z lwem oznacza walkę z naszymi popędami i niedobrymi skłonnościami.

Ucieczka przed lwem wyraża obawę, że nie uda nam się pohamować targających nami żądz. Może to także oznaczać, że boimy się przyznać sami przed sobą do jakichś złych skłonności, które u siebie zaobserwowaliśmy.

W niektórych przypadkach może to też być symbol niebezpieczeństwa zagrażającego nam na jawie, niekoniecznie mającego wymiar fizyczny.

Ryczący lew to ostrzeżenie, że mamy jakichś rywali, którzy gotowi są na wiele, by nam zaszkodzić i trudno będzie nam się przed tym uchronić.

Lew pojawiający się we śnie kobiety zwykle jest symbolem mężczyzny – jego pierwotnej siły i energii, także seksualnej.

Lwica jest zaś symbolem macierzyństwa i może oznaczać, że śniąca broni na jawie swoich racji przed otoczeniem.

Oceń sennik

Sennik Lew

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Lew - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen