Książka

Sennik książka

Sennik książka

Książki od zawsze pojawiały się w naszych snach, nawet pomimo tego jeśli nie lubimy czytać.

Z książką mamy styczność już od najmłodszych lat, już w tedy gdy nasze mamy nam czytały bajki, później w szkole i tak przez całe życie.

W snach pojawiają się one w różnych formach, możemy czytać we śnie bardzo interesującą książkę lub wręcz przeciwnie bardzo nudną, możemy kupować książkę, możemy ją komuś podarować.

Książka która się nam śni może być nowa, ładnie oprawiona, zadbana lub może być stara, zniszczona, z podartymi kartkami.

Znaczenie snu książka

Książka pojawiająca się w naszym śnie może oznaczać wiedzę, jaką powinniśmy posiąść na swój własny temat, bo jak na razie znajduje się ona tylko w naszej podświadomości. Może też być metaforą całego naszego życia i zawierać najważniejsze wydarzenia oraz nasze czyny.

Książka stara i zniszczona to metafora tego, co już minęło i co ostatecznie powinniśmy za sobą zostawić.

Zaś nowa książka, w dobrym stanie, to wszystko nowe, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Przy tym jeśli jest bogato zdobiona, zapowiada pozytywne wydarzenia, jakie wkrótce mają zagościć w naszym życiu.

Gdy śni nam się, że znajdujemy ukryte gdzieś książki, jest to znak, że szukamy mądrości lub oświecenia, ale nie możemy tego znaleźć. Może to być też symbol tajemnic, jakie posiadamy my lub osoby z naszego najbliższego otoczenia.

Kiedy we śnie czytamy książkę, jest to znak, że chcemy posiąść jakąś wiedzę, która skrywa się w nieświadomej sferze naszego umysłu.

Gdy zamykamy i odkładamy książkę, oznacza to, że na jawie dobiega kresu jakiś rozdział naszego życia, nie chcemy przyjąć do wiadomości jakiegoś faktu lub też czujemy obawy przed tym, że dowiemy się jakiejś informacji na swój temat.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply