Sennik Kruk

Sennik kruk

Sennik kruk

Każdy z nas z nas pamięta choćby z dzieciństwa opowieści, w których pojawiały się kruki.

Zawsze przypisywano im złą, negatywną rolę. To ptaki, które były zawsze odpowiedzialne za nieszczęścia, były nazywane zwiastunami śmierci. Zawsze sądzono, że kruki żywią się trupami.

Kiedy śni nam się kruk, zwykle uważamy to za jakiś zły omen, ale niesłusznie, gdyż w snach ptaki zwykle nie mają ani pozytywnego, ani negatywnego nacechowania, a jedynie mają za zadanie przekazać nam jakąś wiadomość od naszej podświadomości.

Znaczenie snu kruk

Gdy śnimy o kruku znajdującym się w locie, jest to znak, że na jawie właśnie przechodzimy przez jakiś trudny okres, lecz problemy, z jakimi się zmagamy, są dla nas na tyle trudne, że staramy się o nich nie myśleć.

Jak pokazuje ten sen – bezskutecznie, i wcale nie przynosi nam to spodziewanej ulgi, więc powinniśmy raczej stanąć z nimi twarzą w twarz i spróbować je pokonać albo chociaż zaakceptować mające miejsce wydarzenia.

Stado kruków może być zapowiedzią jakiejś klęski żywiołowej albo też ważnych wydarzeń, które namieszają w naszym życiu i wywrócą je do góry nogami.

Gdy śni nam się, że kruk nas atakuje, jest to dobry znak, bo zapowiada, że wkrótce uda nam się zwyciężyć naszych wrogów czy rywali w jakiejś dziedzinie.

Kiedy we śnie kruk krąży nad naszą głową, nasza podświadomość daje nam w ten sposób znak, że na jawie znajdujemy się w ciężkich opałach i wymaga to od nas zdecydowanej interwencji.

Oceń sennik

Sennik Kruk

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Kruk - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen