Sennik Krowa

Krowa w snach najczęściej wyraża tęsknotę za kimś ciepłym, opiekuńczym, jak również prostym, łatwym życiem.

Krowa w snach najczęściej wyraża tęsknotę za kimś ciepłym, opiekuńczym, jak również prostym, łatwym życiem.

Jeśli w Twoim śnie pojawiła się krowa, koniecznie zapoznaj się z poniższymi wskazówkami interpretacyjnymi. Dzięki temu przekonasz się, jaki był powód wizyty tego zwierzęcia w Twoich marzeniach sennych. Wbrew pozorom krowa niesie ze sobą wiele symbolicznych konotacji, które mogą odnosić się bezpośrednio do codziennego życia. 

 

Najważniejsze podczas interpretacji snów, w których występowała krowa, jest określenie nastroju, jak również naszych odczuć w stosunku do zwierzęcia. Warto zastanowić się, czy bohaterka naszych marzeń sennych nie miała przypadkiem jakichś istotnych cech ludzkich, bowiem bardzo często zdarza się,  że krowa utożsamia kogoś z Twojego najbliższego otoczenia. Na podstawie ustalenia wszystkich najważniejszych elementów snu, możemy wysnuć naprawdę ciekawe wnioski…

Co symbolizuje krowa w Twoim śnie?

Krowa to symbol matki-żywicielki. W snach najczęściej wyraża tęsknotę za kimś ciepłym, opiekuńczym, jak również prostym, łatwym życiem. Z drugiej strony krowa, którą będziemy utożsamiać z jakąś konkretną osobą z naszego otoczenia, zazwyczaj symbolizuje kobietę uważaną przez nas za tępą, mało rozgarniętą intelektualnie. Dodatkowo zwierzę to uznawane jest za bardzo ważny symbol płodności, jest uznawane za źródło pożywienia, a także pomyślności. W interpretacjach ludowych krowa, która pojawia się w naszych snach, szczególnie bardzo tłusta i mlekodajna, zapowiada bogactwo i ogólne powodzenie w życiu.

Oceń sennik

Sennik Krowa

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Krowa - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen