Sennik Krowa, koza

Sennik krowa, koza

Sennik krowa, koza

Jeśli nie wiesz jak zinterpretować sen o krowie czy kozie, koniecznie musisz zapoznać się z poniższymi wskazówkami.

Krowa i koza to zapewne ważne symbole, którym musisz się bliżej przyjrzeć.

Znaczenie snu krowa

Kiedy w naszym śnie pojawia się krowa, może to oznaczać, iż na jawie, być może tylko podświadomie, odczuwamy tęsknotę za kimś, kto mógłby się nami zaopiekować i zapewnić nam poczucie ciepła, a także za wiążącym się z tym prostym życiem i poczuciem bezpieczeństwa.

Jednakże czasem krowa w naszym śnie może być symbolem kobiety, którą uważamy za mało inteligentną i z tego powodu ją lekceważymy lub odczuwamy w stosunku do niej niechęć.

Poza tym krowa jest symbolem płodności, dostatku pożywienia i ogólnej pomyślności, zwłaszcza jeśli jest tłusta i daje mleko.

Znaczenie snu koza

Koza, a konkretnie kozioł, jest symbolem braku moralności, rozwiązłości spowodowanej niemożnością opanowania instynktu seksualnego oraz namiętności niezważającej na przeszkody i konwenanse, czyli naszych złych skłonności, które mogą nas wpędzić w problemy.

Gdy zatem pojawia się w naszym śnie, może to oznaczać, że obawiamy się swoich złych skłonności, które mogą dotyczyć nie tylko seksualnej strony naszego życia, ale nawet chęci wyrządzenia komuś krzywdy.

W niektórych przypadkach sen ten może być ostrzeżeniem, że znajdujemy się już na skraju wytrzymałości i albo te skłonności nami zawładną i będziemy musieli się im poddać, albo też przeżyjemy wielki wstrząs emocjonalny, po którym ciężko będzie nam się pozbierać.

Jednakże kozioł może także symbolizować ojca osoby śniącej jeśli był on tyranem i miał własną wizję co do przyszłości dziecka. Zaś we śnie kobiety może być sygnałem niezaspokojonych potrzeb seksualnych i emocjonalnych, co powoduje niestabilność wewnętrzną śniącej.

Stado bydła we śnie jest symbolem bezmyślności tłumu, którą może być zagrożona osoba śniąca, a jeśli się jej podda, to straci swą indywidualność.

Oceń sennik

Sennik Krowa, koza

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Krowa, koza - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen