Koza

Koza, a przede wszystkim kozioł występujący w snach, najczęściej jest symbolem sił ciemnych.

Koza, a przede wszystkim kozioł występujący w snach, najczęściej jest symbolem sił ciemnych.

Dziwisz się, po tej nocy śniłeś o kozie? W Twoim śnie nie ma nic dziwnego! Koza to bardzo ważny symbol, dlatego warto przyjrzeć się marzeniom sennym, w którym występuje właśnie to zwierze. 

W marzeniach sennych, w których na pierwszym planie występuje koza, najważniejszy jest nasz stosunek do tego zwierzęcia, jak również jego nastawienie do nas. Koza, a także kozioł, może mieć dobre konotacje, ale również w niektórych przypadkach może pojawiać się jako symbol sił zła. Przekonaj się więc, z jakimi intencjami „przybyła” koza do Twoich snów.

Jak interpretować sny o kozie?

Koza, a przede wszystkim kozioł występujący w snach, najczęściej jest symbolem sił ciemnych. Niekiedy oznacza szatana, dlatego łączy się go z czarną magią oraz różnego rodzaju wykroczeniami, w tym seksualnymi. Jego obecność w snach bardzo często dowodzi, że śpiący obawia się swoich własnych perwersji, a nawet zbrodniczych skłonności, które być może biorą nad nim górę. Jest to sygnał wysyłany przez ludzką podświadomość, iż człowiek ten stoi na progu rozpaczy, a nawet rozpadu osobowości.

U kobiet motyw kozy bądź kozła świadczy zazwyczaj o głodzie seksualnym i emocjonalnym. Może wskazywać również na brak równowagi psychicznej.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply