Sennik Komputer

Sennik komputer

Sennik komputer

Komputer – maszyna elektroniczna przeznaczona do przetwarzania informacji, które da się zapisać w formie ciągu cyfr albo sygnału ciągłego.

Komputery towarzyszą nam od dawna, teraz są przedmiotem codziennego użytku więc nie powinno nas dziwić, że występują one także w naszych snach. Chociaż znajduje się w naszych mieszkaniach dopiero od niewielu lat, jako motyw snu pojawiał się wcześniej.

Jeśli pracujesz codziennie przy komputerze w rzeczywistym życiu sen ten oznacza jedynie, że zbyt wiele czasu spędzasz przed monitorem.

W innych przypadkach zaś symbol ten oznacza, że patrzysz na życie zbyt trzeźwo i realistycznie. Powinieneś pozwolić sobie na większe okazywanie uczuć.

Znaczenie snu komputer

Uznaje się, że komputer to we śnie metafora naszej prawej półkuli mózgu, która powinna działać bez zastrzeżeń.

Jeśli zatem śnimy o wirusie komputerowym, jest to znak, że nasz umysł nie funkcjonuje tak, jak należy, co może objawiać się trudnościami z myśleniem.

Gdy śnimy o pracy przy komputerze, jest to zapowiedź, iż niebawem na nasze barki spadnie większa niż do tej pory ilość obowiązków.

Kiedy we śnie nie wiemy, jak obsługiwać komputer albo mamy z tym jakieś problemy, jest to znak, iż na jawie jakiś problem przerasta nasze zdolności pojmowania i nie jesteśmy z tego powodu w stanie sobie z nim poradzić.

Oceń sennik

Sennik Komputer

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Komputer - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen