Sennik Komputer

Sny o komputerze najczęściej wyrażają sytuacje, z jakimi borykamy się w naszym codziennym życiu.

Sny o komputerze najczęściej wyrażają sytuacje, z jakimi borykamy się w naszym codziennym życiu.

W domu, w pracy, a nawet niekiedy w kawiarni czy restauracji – komputery towarzyszą nam właściwie wszędzie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej pojawiają się również w naszych snach. Czy to oznacza, że nawet podświadomie dążymy do nowoczesności i innowacyjności? Warto przekonać się, co właściwie oznaczają sny o komputerach.

Sny tego rodzaju mogą przybierać różne formy, jednakże najczęściej okazuje się, że ludzie śnią o różnego rodzaju awariach komputerowych. Sprzęt nie chce się włączyć, nie możemy wykonać nawet najprostszej czynności, albo wyłącza się w nieodpowiednim momencie. Pojawiają się wirusy, zawiesza się system, urządzenie za bardzo się przegrzewa, na ekranie pojawiają się niezrozumiałe dla nas komunikaty, klawisze nagle zmieniają swoje miejsce itd. Różnych możliwych awarii może być bardzo wiele, czasem przybierają one nawet znacznie bardziej abstrakcyjne formy, np. komputer przejmuje kontrolę nad naszymi myślami… Warto przekonać się, co oznaczają sny tego rodzaju…

Co oznaczają sny o komputerze?

Sny o komputerze najczęściej związane są z sytuacjami z naszego życia, z którymi borykamy się w codziennym życiu. Najczęściej jednak odnoszą się do sytuacji stresowych, którym towarzyszy napięta atmosfera. Być może właśnie z tego powodu, komputery pojawiające się w naszych snach, najczęściej się psują, ulegają awariom i różnego rodzaju usterkom.

We współczesnych interpretacjach komputery uznawane są za metaforyczne przedstawienie precyzyjnie działającej prawej półkuli w ludzkim mózgu. Jeśli w komputerze z marzeń sennych pojawia się wirus, może to oznaczać, że pewne procesy myślowe w realnym życiu również zostały zaburzone. Być może pojawiły się w naszym życiu jakieś irracjonalne zachowania, podejmujemy decyzje, które są dla nas niezrozumiałe, albo wyciągamy mylne wnioski… Najprawdopodobniej jest to znak, że trzeba spojrzeć na pewne sprawy w życiu, jak również na samego siebie z dystansem, wziąć pod uwagę nie tylko swój rozum, lecz także uczucia i emocje.

Jeżeli we śnie pracujemy przy komputerze, być może niebawem zwiększy się zakres naszych obowiązków – jeszcze o tym nie wiemy na pewno, ale już podświadomie to przeczuwamy.

Różnego rodzaju kłopoty z obsługą komputera (nie wiemy jak go uruchomić, w jaki sposób poradzić sobie z jakąś awarią), mogą oznaczać, iż nie pewne zadania w naszym życiu nasz przerastają i konieczne jest znalezienie najlepszego rozwiązania.

Oceń sennik

Sennik Komputer

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Komputer - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen