Sennik Jedzenie

Sennik jedzenie

Sennik jedzenie

Jedzenie jest nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, a także do życia. Nie dostarczając organizmowi jedzenia potrafimy przetrwać tylko jakiś czas, potem czeka mas śmierć.

Kiedy śni nam się, że jemy jakąś konkretną potrawę, oznacza to, że czegoś, co jest z nią związane, pragniemy na jawie i obawiamy się, że tego nie dostaniemy lub nam tego zabraknie.

Jeśli w śnie nie mamy ochoty czegoś zjeść, jest to znak, że w naszym realnym życiu jest coś, na przykład jakaś sytuacja, do której podchodzimy z wielką niechęcią i chcielibyśmy nie mieć już z nią styczności.

Kiedy śni nam się, że ktoś nas karmi i podoba nam się to, to znaczy, iż na jawie, być może tylko podświadomie, tęsknimy za prostym życiem lub czasami, kiedy nasza egzystencja właśnie taka była – nieskomplikowana, pozbawiona poważniejszych problemów i trosk.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że mogłoby tak być tylko pod warunkiem, że ktoś będzie nas rozpieszczał i dbał o nas.

Znaczenie snu jedzenie

Gdy śni nam się, że jemy potrawy o łagodnym smaku, jest to znak, że w rzeczywistym życiu cenimy sobie spokój i jasne sytuacje, zaś gdy jemy coś ostrego i pikantnego, najprawdopodobniej brakuje nam urozmaiceń w codziennym życiu i pragniemy dodać mu mocniejszych wrażeń.

Kiedy śnimy o karmieniu kogoś, może to oznaczać, iż pragniemy nad innymi dominować i sprawować nad nimi władzę.

Sen o jedzeniu możemy też odnieść do naszego związku jeśli śnimy o sobie i naszym partnerze w kontekście jedzenia.

I tak na przykład, jeśli śnimy, że coś wspólnie jemy, to, jak się do siebie odnosimy i jak się czujemy w swoim towarzystwie wskazuje na nasze relacje na jawie.

Proponowanie czy ofiarowywanie komuś jedzenia może symbolizować chęć złożenia niemoralnej propozycji.

Gdy śnimy, że jesteśmy głodni, jest to znak, że na jawie mamy jakieś niezaspokojone potrzeby jeśli chodzi o emocje lub potrzeby seksualne.

Oceń sennik

Sennik Jedzenie

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Jedzenie - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen