Sennik Góra, góry

Sennik góra

Sennik góra

Góra to wzniesienie terenu wyraźnie widoczne na tle otoczenia.Sen o górze ma wiele znaczeń i można je interpretować na wiele sposobów. Jednych góry przerażają, innych zachwycają, są przedmiotem fascynacji, marzeń.Góra jako symbol senny zwykle bywa uważana za symbol naszej jaźni, zatem wspinanie się na jej szczyt można uznać za symbol naszego wznoszenia się na wyżyny duchowości.

Sny o górach i ich znaczenie:

Widzisz górę lub góry

Widok góry może stanowić wyzwanie, które widzisz na horyzoncie lub osobisty cel, który masz przed sobą. To jak daleko góra jest od Ciebie we śnie prawdopodobnie oznacza, w którym miejscu jesteś w swojej życiowej sytuacji.Jeśli jest tuż przed Tobą, prawdopodobnie czujesz, że wydarzenie jest bardzo blisko.Jeśli góra jest daleko, prawdopodobnie nie spodziewasz się, że coś stanie Ci na drodze w najbliższym czasie. To jak duża jest góra, jest również istotnym wskaźnikiem tego, jak ważny lub trudny jest dla Ciebie cel do osiągnięcia lub jak duża jest przeszkoda do pokonania.Ogromna góra w pobliżu może symbolizować coś bardzo ważnego, niezwykle trudnego lub szczególnie prestiżowego, podczas gdy mały obraz góry może ilustrować stosunkowo niewielką komplikację.

Wspinasz się na górę

Wspinaczka na górę może symbolizować postęp w osiąganiu celów. Poziom trudności, którego doświadczasz we śnie, prawdopodobnie zależy od tego, jak trudne są dla Ciebie kolejne etapy drogi lub jak satysfakcjonujące będzie osiągnięcie celu końcowego.

Schodzisz z góry

Sen o zejściu z góry lub oddaleniu się od niej może sugerować, że trudny czas odchodzi do przeszłości. Pokonałeś kilka przeszkód, wykonałeś ciężką pracę i możesz teraz cieszyć się łatwiejszą podróżą.Zejście z góry nie jest bynajmniej spacerkiem po parku i nadal wymaga umiejętności, ale będzie to łatwiejsza droga niż pod górę.

Znaczenie snu góra

Jeśli zatem śnimy, że wspinamy się na szczyt i jest to dla nas ważne, nie poddajemy się mimo przeciwności, na jakie napotykamy, jest to znak, iż zależy nam na uduchowieniu swej osobowości i jesteśmy w stanie w tym celu podjąć wiele trudnych wyzwań.Ważne jest też to, czy góra znajduje się blisko nas, czy jest odległa, bowiem to świadczy o tym, czy łatwo, czy trudno będzie nam osiągnąć nasz cel.Wspinanie się na górę to domena męska i oznacza racjonalne myślenie i postępowanie według utartych schematów.Zaś schodzenie z góry to podróż typowo kobieca, związana z uczuciami, a także prymitywnymi, pierwotnymi instynktami.
Oceń sennik

Sennik Góra, góry

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Góra, góry - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen