Sennik Dziewczyna

Sen o dziewczynie zazwyczaj ma pozytywne konotacje. Należy jednak zwrócić uwagę, w jakich okolicznościach pojawia się w naszych marzeniach cennych.

Sen o dziewczynie zazwyczaj ma pozytywne konotacje. Należy jednak zwrócić uwagę, w jakich okolicznościach pojawia się w naszych marzeniach cennych.

Przyśniła Ci się dziewczyna? Być może była to Twoja partnerka życiowa? A może zupełnie obca Ci osoba? Sny tego rodzaju interpretujemy w zależności od tego, jaka dziewczyna pojawia się w marzeniach sennych, jaki jest jej status, a także zachowanie czy wygląd itd.

Bardzo ważne jest również to, komu dokładnie śni się dziewczyna – czy mężczyźnie czy też kobiecie. Młoda niewiasta zazwyczaj niesie ze sobą dobre konotacje i symbolizuje zwykle pozytywne zmiany. Niejednokrotnie również ma bezpośredni związek z pragnieniami seksualnymi.

Co oznacza dziewczyna we śnie?

Dziewczyna w snach mężczyzn najczęściej wiąże się z wyuzdanym pragnieniem seksualnym. Starsze kobiety zachowujące się jak bardzo młode dziewczęta, a wręcz niedojrzałe podlotki, niejednokrotnie pojawiają się w snach pań, które panicznie obawiają się starości i wszystkiego co związane z procesem starzenia. Są niczym innym jak uosobieniem obaw i lęków, że wraz z wiekiem przestaną być młodzieńczo atrakcyjne dla ukochanego mężczyzny.

Jeśli we śnie widzisz dziewczynę, zapewne niebawem znajdziesz się w bardzo miłym i wesołym towarzystwie. Dziewczyna w bieli, pojawiająca się w naszych marzeniach sennych symbolizuje osobę, która przyniesie Ci prawdziwe szczęście. Przebywanie w towarzystwie śmiejących się dziewczyn symbolizuje ludzi, którzy – niestety – kpią z Ciebie. Całowanie dziewczyny wcale nie jest dobrym znakiem, bowiem symbolizuje działania, które niebawem narażą Cię na różnorodne kpiny i niesprawiedliwe pomówienia.

Płacząca dziewczyna we śnie zwykle traktowana bywa jako zapowiedź rychłego zajścia w ciążę, zaś dziewczyna pracująca w domu oznacza wesele, które niebawem będzie miało miejsce w Twojej rodzinie.

Jeśli widziana we śnie dziewczyna jest szczęśliwa, radosna i śmiejąca, oznacza powodzenie w sprawach sercowych, szczęśliwy zbieg okoliczności.
Jeżeli natomiast nasz sen ma podłoże erotyczne, można traktować go jako swoistą retrospekcję albo przewartościowanie twojego świata marzeń i planów rzeczywistych.

Oceń sennik

Sennik Dziewczyna

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Dziewczyna - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen