Droga

Droga w snach symbolizuje wędrówkę poprzez naszą podświadomość, którą budujemy samodzielnie zmierzając ku przyszłości.

Droga w snach symbolizuje wędrówkę poprzez naszą podświadomość, którą budujemy samodzielnie zmierzając ku przyszłości.

Droga w naszych snach pojawia się nadzwyczaj często. Jest popularnym symbolem przewijającym się w ludzkich marzeniach sennych, który ma wiele różnorodnych znaczeń.

Sny o drodze mogą mieć wiele różnorodnych wariantów. Ich interpretacja zależy od sytuacji, okoliczności czy wyglądu drogi, warto więc zwracać w tym przypadku uwagę na każdy pojedynczy element. Bardzo ważny jest wygląd drogi – czy jest prosta czy kręta, jak również wszelkiego rodzaju przeszkody, które się na niej pojawiają. Ważne jest również, czy drogę przemierzamy samotnie, czy też ktoś nam towarzyszy podczas wędrówki. Analiza snów o drodze powinna więc odbywać się na różnych poziomach.

Co oznaczają sny o drodze?

Droga w snach symbolizuje wędrówkę poprzez naszą podświadomość, którą budujemy samodzielnie zmierzając ku przyszłości. Kręta, pełna przeszkód droga prowadząca przez góry, może stanowić informację o trudnościach w wędrówce do sukcesu.

Pojawiające się w snach drogi, które mają moc uwalniania nas od wewnętrznych kompleksów, prowadzą zazwyczaj prze las, pełen niebezpieczeństw, bandytów, dzikich zwierząt itd. Wszystkie takie wrogie nam postacie czy elementy mogą symbolizować trudności, które przeszkadzają nam w osiągnięciu sukcesu. Jeśli we śnie tego rodzaju widzimy konkretne osoby, powinniśmy się wystrzegać ich w realnym życiu, bowiem to właśnie one mogą w różnoraki sposób utrudniać nam nasza wędrówkę.

Zdarzają się również sny, w których drogą możemy jechać tylko w jednym wybranym kierunku, np. wyłącznie do przodu. Jest to nieśmiała sugestia naszej podświadomości, iż w realnym życiu powinniśmy wybierać prostą drogę, a nie zwracać uwagi na przeszłość. Jazda do tyłu bez żadnych przeszkód może symbolizować myślowe przywiązanie do przeszłości oraz trudności z oderwaniem się od niej.

Leave a Reply