Cygan/Cyganka

W snach o cyganach zazwyczaj chodzi o romantyczną albo sentymentalną stroną naszej osobowości, która często nie jest ujawniana.

W snach o cyganach zazwyczaj chodzi o romantyczną albo sentymentalną stroną naszej osobowości, która często nie jest ujawniana.

W naszych snach mogą pojawiać się różne osoby, również Cyganie i Cyganki. Sny tego rodzaju mogą mieć różny wydźwięk – pozytywny, negatywny, budzący w nas skrajne emocje. Zazwyczaj jednak marzenia senne tego rodzaju pełne są tajemniczych wydarzeń, niezwykłości, niekiedy nawet magii. Pojawiają się wiec zazwyczaj elementy, które zazwyczaj kojarzą się właśnie z Cyganami.

W snach o Cyganach pojawiają się takie motywy jak: Cyganka z dziećmi, tabor Cyganów, spotkanie z Cyganką, która chce nam wróżyć, rozmowa z Cyganem, przyjaźń z Cyganem bądź Cyganką, interesy robione z Cyganami, a nawet romans z Cyganem bądź Cyganką. W zależności od tego, jaki jest kontekst sny, tak możemy go interpretować.

Jak interpretować sny o Cyganach?

Sny, w których pojawiają się Cyganie, bez względu na kontekst, zazwyczaj kojarzone są z przeszłością. Ich interpretacja wymaga od nas sporej uwagi, a także wysiłku, ponieważ dotyczą najczęściej tłumionych aspektów naszej psychiki. Z reguły chodzi o romantyczną albo sentymentalną stroną naszej osobowości, która często nie jest ujawniana. Istotnym aspektem w przypadku interpretowania snów tego rodzaju jest nasz rzeczywisty stosunek oraz odczucia, jakie mamy względem Cyganów.

Bardzo ważne jest również, aby zapamiętać, w jakiej sytuacji widzieliśmy Cygana lub Cygankę we śnie. Istotne jest, co robili, mówili, jak się zachowywali itd. Być może przepowiadali Ci przyszłość? Warto w takiej sytuacji zwrócić uwagę na treść wróżby. Znacząca może okazać się również obecność innej osoby.

Niekiedy Cyganie we śnie oznaczają pewne zmiany w życiu realnym, pragnienie nowości, przygody, spontaniczności, wolności. Cygan może symbolizować również nadużywanie zaufania, nieporozumienia, czy też wybór nieodpowiednich wartości. Dokładne przeanalizowanie kontekstu, w którym się pojawia może być niezbędne, aby dotrzeć do podstaw dręczących Cię kłopotów.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply