Sennik Cygan, cyganka

Sennik cygan, cyganka

Sennik Cygan, Cyganka

Czasami zdarzają się nam sny o cyganie lub cygance. Mogą to być sny o negatywnym, a czasem pozytywnym wydźwięku, sny takie budzą w nas różne emocje. Są to sny bardzo tajemnicze, niezwykłe, pełne magii.

Sytuacje w których spotykamy cyganów w śnie są bardzo różne: spotykamy cyganki z dziećmi, cały tabor, tańczących cyganów, czasami jakaś cyganka chce nam powróżyć, itp.

Motyw ten we śnie zwykle wskazuje na ukryte na co dzień, tajemnicze lub romantyczne aspekty naszej osobowości. Rzadziej wyraża nasz rzeczywisty stosunek żywiony do ludzi tej nacji, jednak to również czasami warto wziąć pod uwagę.

W przypadku widzianych we śnie Cyganów najważniejsze jest to, co robią i jak się zachowują. Może liczyć się każdy gest, więc warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów.

Znaczenie snu Cygan, Cyganka

W przypadku Cyganki bardzo często pojawia się motyw przepowiadania przyszłości, a jeśli tak jest, to całkiem możliwe, że wróżba rzeczywiście odnosi się do naszej obecnej sytuacji, dlatego również warto ją zapamiętać.

Powinniśmy także zwrócić uwagę na to, czy we śnie tym pojawiają się jakieś inne, znane nam osoby, bowiem jeśli tak jest, to najprawdopodobniej nasza podświadomość zwraca nam uwagę, że powinniśmy przyjrzeć się naszym relacjom z tą osobą, bo być może wymagają one jakichś zmian.

Musimy zatem zaobserwować, jakie stosunki łączą nas we śnie i jak ta osoba się wobec nas zachowuje, a my wobec niej.

Cygan pojawiający się we śnie może również oznaczać, iż ktoś na jawie nadużywa bądź nadużył naszego zaufania. Jest też symbolem niedobrych wartości, jakichś nieporozumień, a także czegoś nowego, co wkrótce może mieć miejsce w naszym życiu, albo tylko tego pragniemy.

Ważny jest stosunek, jaki mamy do owego Cygana, bowiem to pomoże naprowadzić nas na problem, którego sen ów dotyczy.

Oceń sennik

Sennik Cygan, cyganka

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Cygan, cyganka - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen