sennik cmentarz

Cmentarz

Cmentarz w snach pojawia się często i ma rozmaite znaczenia. Sennik zdradza, że może symbolizować melancholię, głęboki żal, wstręt do życia lub wyrzuty sumienia.

Cmentarz nawiedza w snach osoby, które w głębi duszy dobrze sobie zdają sprawę z tego, że nie mają nic do powiedzenia, a ich słowa i oni sami pozostają niezauważeni przez społeczeństwo.

Jak jeszcze interpretuje cmentarz sennik? Odpowiedź znajdziesz poniżej. 

Sennik cmentarz 

Cmentarz może wyrażać niepokój z powodu nowych problemów, zwłaszcza jeśli staniesz nagle przed koniecznością podjęcia decyzji. To również symbol, który czasami namawia nas również do odcięcia się od tego co było i zajęciem się tym, co czeka nas w przyszłości. 

Sennik informuje, że cmentarz może też symbolizowaćstracone nadzieje i rezygnację.Niekiedy wskazuje na podjęcie rozmowy z osobami starszymi.

Być na cmentarzu

być na nim : jeśli śnisz, że jesteś na cmentarzu, jest to znak, że odwiedzasz świat, w którym znajduje się poufne życie i być może jakieś wiadomości dla Ciebie. Sny takie mogą pojawiać się zwłaszcza wtedy, gdy na jawie przeżywasz jakiś konflikt.

Poza tym symbol ten może oznaczać Twoje zniszczone albo zaniedbywane aspekty osobowości, z których nie korzystasz. Według sennika może również symbolizować myśli i uczucia czy też tradycje dotyczące śmierci.

Sennik : kwiaty na cmentarzu 

Przynieść kwiaty na cmentarz, zapowiedź śmierci w rodzinie lub usłyszysz o śmierci osoby Ci nieznanej. Sennik wskazuje, że kwiaty na cmentarzu są złym omenem.

Gdy widzisz kwiaty ułożone na grobie, oznacza to konieczność przebudowy, poukładania życia oraz pożegnanie się z przeszłością. 

Znicze na cmentarzu

Znicze na cmentarzu, smutek, tęsknota i nadzieja. Również sugestia, że często wracasz do wspomnień z przeszłości.

Pomnik na cmentarzu

Gdy na cmentarzu widzisz pomnikprzyglądasz się jakiemuś pomnikowi, sugeruje to, że musisz uporać się z jakimiś dawnymi wspomnieniami, jeśli chcesz się rozwijać i normalnie funkcjonować.

Modlić się

To sygnał, że tkwi w Tobie ślad po dawno zapomnianej miłości z młodości. Otwórz się na wspomnienia, nawet jeśli są one dla Ciebie bolesne. Pogodzenie się z przeszłością przyniesie Ci ukojenie i spokój.

Cmentarz przykościelny

Uważaj na nowe osoby, które poznajesz. Mogą sprawiać wrażenie dobrych przyjaciół, jednak lepiej trzymać ich na dystans. Jest wśród nich osoba fałszywa i nieszczera, która tak naprawdę nie życzy Ci dobrze. 

Być na cmentarzu nocą

Cmentarz nocą: sennik zdradza, że żyjesz przeszłością, zamiast zapomnieć o tym co złe i z nadzieją patrzeć, co przyniesie Ci jutro.

Duch, osoba zmarła

Zobaczyć na cmentarzu trupy, upiory lub duchy: jest o symbol lęków śniącego, być może za bardzo się wszystkim przejmujesz, zamiast cieszyć się życiem.

Duch na cmentarzu może wskazywać na dręczące sumienie oraz trudności z podjęciem ważnej decyzji. Sennik zdradza, że motyw ten symbolizuje również natłok kłopotów i obowiązków.

źródło : sennik.biz – cmentarz

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić