Sennik Chłopak / dziewczyna, mąż / żona

Sennik chłopak / dziewczyna

Sennik chłopak / dziewczyna

Nie ma takiej osoby, która by nie potrzebowała bliskości drugiej osoby. Każdy ma potrzebę przytulenia się do drugiej osoby, choćby raz na jakiś czas. Każdy chce mieć kogoś bliskiego z kim można zawsze porozmawiać, zwierzyć się.

Naturalny jest fakt, że czasami śni się nam osoba, z którą jesteśmy blisko związani. Może to być chłopak lub dziewczyna, mąż, żona, po prostu nasza druga połowa. Przebieg takich snów może być bardzo różny. Może być zabawny, romantyczny a czasami dramatyczny.

Jeśli jesteśmy w związku i śni nam się jakiś motyw z tym związany, zwykle jest to jedynie odzwierciedlenie sytuacji, jaka na jawie rzeczywiście w nim panuje, choć czasem może też obnażać problemy, jakie znajdują się tylko w naszej podświadomości, zaś na płaszczyźnie naszych wzajemnych relacji nigdy nie poruszamy tego tematu, tak jakby nie istniał.

Można to interpretować także jako sposób, w jaki samych siebie postrzegamy w tym związku, zatem interpretując to, możemy wiele się o sobie dowiedzieć czy też odkryć, co tak naprawdę czujemy.

Znaczenie snu chłopak / dziewczyna

Kiedy śni nam się, że jesteśmy szczęśliwi w związku, oznacza to, iż właśnie tak jest na jawie.

Jeśli zaś we śnie coś staje między nami, tak, że na przykład partner nie poświęca nam swojej uwagi, bo skupia ją na owej przeszkodzie, może to oznaczać, iż czujemy się niepewnie, ponieważ obawiamy się, że partner pochopnie nas ocenia w jakiejś kwestii.

Może to też oznaczać obawę, iż nasz związek niedługo dobiegnie końca z powodu jakichś złych dla nas okoliczności, a my nie będziemy mogli w żaden sposób się przed tym uchronić.

Jak łatwo się domyślić, jeśli nie jesteśmy na jawie w żadnym związku, lecz śni nam się, że tak jest i jesteśmy w tym szczęśliwi, jest to znak, iż na jawie brakuje nam bliskości drugiej osoby. Choć od czasu do czasu czujemy się samotni, potrzebujemy, by ktoś nas przytulił i i byśmy poczuli się dzięki temu pewnie i bezpiecznie.

Freud uważał, że sny na ten temat należy tłumaczyć odwrotnie, zatem według niego sen o szczęśliwym związku oznacza poczucie niespełnienia w istniejącej relacji, zaś śnienie o zdradzie partnera oznacza, że o zdradzie marzy na jawie osoba śniąca.

Jung natomiast wskazywał jedynie na męską i żeńską energią związaną z tym motywem, zwłaszcza jeśli w snach pojawiał się motyw intymnych kontaktów.

Oceń sennik

Sennik Chłopak / dziewczyna, mąż / żona

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Chłopak / dziewczyna, mąż / żona - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen