Chleb

Znaczenie snu chleb

Jeść chleb

Sen w którym jesz chleb oznacza, że nadszedł czas zmian. Osiągniesz sukcesy, zdobędziesz sławę oraz wielkie uznanie. Nie musisz już martwić się – pieniądze napłyną na Twoje konto jak szalone. Rodzina doceni Twoje sukcesy i będzie się nimi chwalić wszem i wobec. 

Kupujesz chleb

Gdy śnisz, że kupujesz chleb, oznacza to, że jesteś na właściwej drodze.

Kromki chleba

Gdy śnisz, że widzisz kromki chleba, zapowiada to, że Twój znajomy odniesie sukces, o jakim Ty marzysz i będziesz o to zazdrosny.

Chleb z pleśnią

Sen ten jest dla Ciebie napomnieniem, byś nie narzekał, bo inni mają dużo gorzej niż Ty.

Chleb razowy

Razowy chleb wróży Ci nieformalne problemy. Jest to też jednak dla Ciebie sygnał, byś nie zapominał o szukaniu radości w prostych rzeczach.

Chleb tostowy

Chleb tostowy to znak, że powinieneś zabezpieczyć swoją przyszłość.

Sen o obsiewaniu pola, z którego wyrosną ziarna na chleb, świadczy o drodze Twoich wewnętrznych osiągnięć i zapowiada szczęście, jest też potwierdzeniem Twojej wewnętrznej, duchowej płodności.

Gdy śnisz, że odbierasz chleb, oznacza to, że otrzymasz pozytywne wartości.

Świeży chleb w wystarczających ilościach wskazuje na Twoją chęć spełnienia pragnień fizycznych.

Gdy śnisz, że robisz chleb albo chleb źle lub dziwnie smakuje, jest to znak, że nie jesteś pewien co chcesz od życia albo dokonałeś błędnych decyzji.

Chleb jest także symbolem humanitaryzmu i przyjaźni, a także żywności, która wzmacnia na równi ciało i duszę. Jeśli śnisz o chlebie, jest to znak, że Twoje życie nabierze sensu, bo Twoje wnętrze będzie wzrastać w zgodzie ze społecznością.

Ważna jest też wielkość i forma chleba. Małe bułeczki wieszczą dobrobyt, który jednak osiągniesz w późniejszym czasie, zaś wielkie bochenki chleba zapowiadają Ci dobrobyt i sukces już teraz.

Chleb może też być dla Ciebie napomnieniem, byś był bardziej skromny.

Jeśli jesz stary, twardy chleb, wieszczy Ci to wielkie tarapaty.

Małe chleby mogą mieć znaczenie seksualne albo oznaczać ukochanego człowieka, który zdolny jest się dla Ciebie poświęcać.

Gdy śnisz, że dzielisz się chlebem z innymi ludźmi, oznacza to, że jesteś zdolny do przekazywania innym swoich najważniejszych doświadczeń.

Kiedy śni Ci się, że ktoś je chleb, a Ty jesteś głodny, oznacza to, że zazdrościsz tej osobie jego sukcesu albo pozycji społecznej.

Pieczenie chleba wróży Ci pomyślność.

Chleb jest też symbolem życia i może wskazywać na potrzebę dzielenia się nim z innymi ludźmi. Jest to symbol podstawowych ludzkich wartości we wszystkich kulturach.

Chleb oznacza podstawowy pokarm dla życia, jednak może być także ucieleśnieniem przyjaźni, doświadczenia życia i pragnień, bądź pojawiać się w Twoim śnie jako symbol religijny.

Często jest rozumiany jako wskazówka do lepszego życia w zakresie materialnym, społecznym, duchowym lub psychicznym. Klasycznie oznacza także żywność, wzmocnienie, zabezpieczenie społeczne i pewność bytu.

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić