Sennik Całowanie się

Sennik całować się

Całować się z byłym chłopakiem dziewczyną

Całowanie z byłym chłopakiem, byłą dziewczyną, jak interpretuje to sennik ? 

Sen sugeruje, że emocje związane z poprzednim partnerem/partnerką są wciąż żywe (może tu chodzić zarówno o cieple uczucia, jak i o przeróżne urazy).

Może to być również sugestia, że w obecnym związku czegoś Ci brakuje. Możliwe, że porównujesz obecną relację z poprzednią. Sen o całowaniu się z byłym wskazuje również na nierozwiązane problemy z przeszłości.

Z osobą tej samej płci

Jeśli śnisz, że całujesz się z osobą tej samej płci, symbol ten świadczy o ukrytych pragnieniach śniącego. O potrzebie jakichś nowości i urozmaiceń (nie odnosi się to wyłącznie do sfery intymnej, ale również do życia oraz poszukiwania nowych doznań i doświadczeń).

Pocałunek kobiety z kobietą i mężczyzny z mężczyzną we śnie wyraża także samoakceptację lub problemy z nią ( w zależności od tego, czy pocałunek Ci się podoba).

Chłopakiem, mężem

Całowanie z ukochaną osobą, całowanie z mężem (żoną), całowanie z chłopakiem (dziewczyną), świadczy to o tym, co Was łączy.

Jest to sugestia, że uczucie między Wami jest szczere i prawdziwe a związek ma dobre widoki na przyszłość.

Z Kolegą Koleżanką z pracy

Całowanie z kolegą lub koleżankę, całujesz przyjaciela lub przyjaciółkę, sen jest wyrazem bliskich relacji z tą osobą. Jeśli nie podkochujesz się w nim lub niej, sen wcale nie oznacza, że osoba ze snu ma wobec Ciebie miłosne plany.

Gdy sporo przebywacie ze sobą to naturalne, że ta osoba czasem pojawi się we śnie i to dość w niecodziennym wydaniu. Świadczy to wtedy o przywiązaniu i koleżeństwie. Kiedy jednak podkochujesz się w przyjacielu, sen uosabia marzenie o związku z tą osobą lub oczekiwanie na przełom w Waszych relacjach.

Pocałunek z nieznajomym

Kiedy we śnie jesteś całowany przez obcą Ci osobę, co mówi o tym sennik ? Całowanie z nieznajomym to znak, że nie powinieneś tracić czasu na nieprzyzwoite przyjemności. To również symbol pokus i braku miłości. Niekiedy sen wyraża niezadowolenie z obecnego związku oraz samotność i niezrozumienie ze strony partnera.

Całować się – znaczenie snu

 • Jeśli we śnie całusa daje Ci własna mama, taki sen wieszczy Ci pomyślność.
 • Całowanie brata, zgodnie z sennikiem wieszczy to zdradę w najbliższym otoczeniu.
 • Jeśli we śnie całujemy dziecko, tak sen wieszczy nam dużo radości.
 • Sen o całowaniu rodziców wróży nam sukces zawodowy i duży przypływy gotówki.

Sennik : całowanie w policzek 

 • Kiedy w marzeniu sennym całujemy kogoś w policzek, to znak, że ktoś kogo znamy, kocha nas i liczy na to, że zostaniemy parą. Sen należy również interpretować jako wyraz miłości i szacunku. Sennik pocałunek w policzek interpretuje korzystnie. 
 • Gdy we śnie całujemy kogoś w twarz, to znak, że uda nam się spełnić najśmielsze plany.
 • Całowanie z języczkiem, według sennika to wyraz namiętności i głębokiego uczucia. Marzysz, aby ktoś obdarzył Cię prawdziwą miłością. Sen sugeruję, że musisz więcej robić, niż tylko czekać. 
 • Sen o namiętnym pocałunku jest symbolem niezaspokojonych pragnień po stronie śpiącego.
 • Jeśli we śnie całujemy kogoś w rękę, to znak, że uda nam się zdobyć ogromny szacunek. Symbol ten zapowiada dobre widoki na przyszłość.
 • Całowanie w stopy symbolizuje wielką wierność w Twoim związku.
 • Marzenie senne, w którym całujemy kogoś w szyję przypomina nam o panowaniu nad swymi popędami.
 • Jeśli we śnie to Ty jesteś całowany w rękę, to znak, że budzisz szacunek wśród ludzi.
 • Jeśli we śnie całujesz jakiegoś swojego wroga, oznacza to, że że osiągniesz przełom w jakimś sporze.
 • Gdy we śnie pojawia się motyw zabójczego pocałunku, jest to znak, że kochamy nieodpowiednią osobę.
 • Kiedy chcesz kogoś pocałować, ale nie masz odwagi, wieszczy to smutek lub rozczarowanie.
 • Jeżeli całujesz ziemię, oznacza to troskę i upokorzenie.
 • Gdy całujesz osobę zamężną, wróży to kłótnię i niezgodę.

Znaczenie snu całowanie 

Całowanie z księdzem lub zakonnicą

To symbol pokus oraz czynów, których możesz żałować. Sen ten mówi również sporo o śniącym. Zdradza na przykład, że lubisz łamać bariery i miewasz pociąg do rzeczy zakazanych.

Całowanie z szefem lub szefową

Jeżeli zwierzchnik faktycznie Ci się podoba, sen należy traktować jako fantazję na temat bliskich relacji z nim. Jeśli jednak nie traktujesz go jako obiektu westchnień, oznacza to, że pragniesz partnera władczego, zdecydowanego i silnego. Niekiedy sen o pocałunku z szefem wskazuje na pociąg do władzy i pieniędzy.

Całowanie się z aktorem

Kiedy całujesz się z aktorem, oznacza to, że w Twoim związku nie najlepiej się dzieje. Albo Ty albo Twój partner coś udaje. Sen ten przestrzega przed kłamstwem, zdradami i ukrywaniem istotnych faktów.


Pocałunek jest formą bardzo intymnego kontaktu. Pocałunek jest specyficznym językiem wyrażającym najbardziej wzniosłe uczucia – przyjaźń, miłość, szacunek dla drugiej osoby.

Sennik całować się
Sennik całowanie się

Każdy pocałunek jest bardzo intymną formą kontaktów międzyludzkich. Dlatego też zawsze wzbudza wiele emocji.

Pocałunkami obdarowujemy tylko osoby, które są nam w jakiś sposób bliskie i z którymi łączą nas serdeczne relacje. Całujemy członków rodziny, przyjaciół, partnera. Dlatego każdy taki gest ma inną formę i znaczenie.

Niektóre sfery ciała mogą być całowane tylko w odpowiedni sposób. Nigdy nie wolno, na przykład, mężczyźnie pocałować właśnie poznanej kobiety w inne miejsce poza ręką.

W snach, w których pojawia się ten motyw, ważne są wszelkie towarzyszące mu okoliczności, między innymi to, jak czujemy się w danej sytuacji, jakie osoby widzimy, co całujemy my lub ktoś inny.

Znaczenie snu całowanie się

Jeśli śni nam się, że całujemy kogoś w szyję, jest to znak, iż na jawie żywimy do jakiejś osoby wielką namiętność i pociąga nas ona fizycznie. Niekoniecznie musi to być osoba, o której śnimy, jednak jeśli jesteśmy w stanie ją rozpoznać, to najprawdopodobniej jest to właśnie ona.

Gdy we śnie ktoś całuje nas w czoło, jest to ostrzeżenie od naszej podświadomości, że ktoś, komu ufamy na jawie, ma wobec nas złe intencje i tylko wyczekuje odpowiedniego momentu, by nam w jakiś sposób zaszkodzić.

Jeśli we śnie całujemy się z kimś, z kim na jawie jesteśmy w związku, jest to zapowiedź udanego okresu w tej relacji – harmonii, miłości i wzajemnego szacunku.

Kiedy śni nam się, że całujemy swą matkę, zapowiada do korzystny czas w życiu zawodowym i osobistym – najprawdopodobniej czeka nas wiele sukcesów i pomyślnych wydarzeń.

Całowanie osoby nam nieznanej bądź całowanie się z nią może świadczyć, iż podświadomie zdajemy sobie sprawę z tego, że na jawie zbyt luźno podchodzimy do kwestii moralnych bądź też zwracamy nadmierną uwagę na przyjemności, zbyt mało czasu poświęcając innym wartościom i swym obowiązkom.

Gdy we śnie widzimy, jak ktoś całuje bliską nam osobę, może to być ostrzeżenie od naszej podświadomości, że osoba ta nie czuje się przez nas odpowiednio doceniona i powinniśmy bardziej postarać się okazać jej nasze uczucie, bo możemy ją stracić.

Jeśli dodatkowo w naszym śnie panuje ciemność, jest to symbol jakiegoś niebezpieczeństwa bądź czegoś nielegalnego, niekoniecznie w sensie prawnym, ale też nagannego moralnie, na przykład zdrady.

Kiedy zaś jest jasno, jest to symbol wszystkiego, co dobre i szlachetne oraz zapowiedź zmian na lepsze w naszym życiu, przede wszystkim uczuciowym.

źródło : sennik.biz – całować się

Oceń sennik

Sennik Całowanie się

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Całowanie się - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen