Sennik Całować się

Całowanie się z bliskimi nam osobami nawet we śnie jest bardzo przyjemne i zazwyczaj stanowi dobrą wróżbę.

Całowanie się z bliskimi nam osobami nawet we śnie jest bardzo przyjemne i zazwyczaj stanowi dobrą wróżbę.

Pocałunki to sama przyjemność. Są wyrazem bliskości, sympatii, namiętności, pożądania. Służą człowiekowi do wyrażania najintymniejszych uczuć. Czy miałeś ostatnio „całuśne” sny? Przekonaj się, co symbolizuje sen o całowaniu się. 

Sennik – całować się

Sny, w których pojawia się motyw pocałunku są stosunkowo powszechne. Możemy śnić o tym, jak całujemy kogoś bliskiego bądź też zupełnie nieznajomą osobę. Ktoś może całować nas, bądź też obserwujemy, jak inni obdarzają się pocałunkami. Interpretacja tego rodzaju marzeń sennych w dużej mierze uzależniona jest od kontekstu oraz pojawiającej się za naszymi zamkniętymi oczyma sytuacji.

Co symbolizują sny o całowaniu się?

Pocałunki w snach mogą symbolizować romantyczne uczucia, pożądanie. Niekiedy są również metaforą niczym w znanych wyrażeniach „pocałować się na zgodę” czy nawet „pocałunek śmierci”. Zazwyczaj, gdy we śnie to my całujemy inną osobę, możemy odczytywać to jako znak naszych ukrytych pragnień erotycznych.

Jak interpretować sny o całowaniu się?

Sny o całowaniu kogoś w szyję symbolizują ukrytą namiętność wobec danej osoby. Gdy ktoś inny całuje nas w czoło, powinniśmy interpretować ten akt jako swoisty pocałunek judaszowy, będący ostrzeżeniem przed kontaktami z osobami, które mogą mieć wobec nas nieczyste intencje.

Całowanie się z bliskimi nam osobami nawet we śnie jest bardzo przyjemne i zazwyczaj stanowi dobrą wróżbę.

Całowanie własnej matki zwiastuje zbliżający się sukces zawodowy bądź osobisty. Zaś całowanie nieznajomej osoby jest świadectwem rozwiązłego trybu życia albo zbytniego hołdowania rozkoszom.

Jeśli we śnie widzimy jak ktoś inny całuje bliską nam osobę, powinniśmy odczytać to jako znak, iż należy bardziej starać się o względy bliskiej osoby. Być może podświadomie przeczuwamy, że w naszym związku nie czuje się zbyt dobrze.

Ciemno czy jasno?

Warto zastanowić się również, czy we śnie podczas pocałunków było jasno czy ciemno. Ciemność może sugerować niebezpieczeństwo, „ciemną” sytuację, być może nielegalną. Niekiedy sny tego rodzaju wskazują nawet na zbliżającą się zdradę. Gdy podczas naszych pocałunków jest jasno, możemy spodziewać się pozytywnych zmian w naszym życiu bądź też związku.

Oceń sennik

Sennik Całować się

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Całować się - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen