Sennik Brama

Sennik brama

Sennik brama

Brama to główne wejście na jakiś zamknięty obszar, teren. Jest symbolem pomostu łączącego różne światy, zwykle tym realnym i pozazmysłowym, ale też może to być miejsce przejścia między dwoma skrajnymi wartościami – dobrem i złem czy światłem a ciemnością.

Pojawienie się tego symbolu we śnie zwykle zapowiada nadejście w naszym życiu jakichś ważnych dla nas zmian.

Możliwe także, iż tylko podejmiemy próbę przekroczenia jakiejś ważnej granicy, całkiem prawdopodobne, że będzie to dotyczyć naszych wewnętrznych barier, które w sobie mamy i które nas ograniczają, ale z jakiegoś powodu mamy postanowienie, by się z nimi uporać.

Może to również dotyczyć tego, że chcemy albo musimy porzucić swój stary system zasad i przyjąć nowy, co jest dla nas trudne i podświadomie się tego obawiamy.

Znaczenie snu brama

Jeśli śni nam się otwarta brama, jest to znak, iż na jawie otwierają się przed nami nowe szanse i możliwości, a jeśli z nich skorzystamy, możemy mieć z tego wielkiego, konkretne korzyści.

Natomiast zamknięta brama oznacza, że zmiany, jakie dokonują się w naszym życiu, nie znajdują naszej aprobaty bądź też nie potrafimy zaakceptować samych siebie wraz z naszymi wadami i z tego powodu, chcąc uniknąć wytykania przez innych ludzi, odcinamy się od nich i czujemy się przez to samotni.

Brama bogato zdobiona, w nietypowym kształcie albo w inny sposób wyglądająca niecodziennie to symbol naszego życia uczuciowego – być może na jawie przeżywamy jakieś problemy w związku z kimś, do kogo żywimy uczucia.

Zburzona, zniszczona brama to zapowiedź mających wkrótce nadejść poważnych problemów finansowych, przed którymi jednak, jeśli w porę podejmiemy odpowiednie działanie, jesteśmy w stanie się uchronić, więc wszystko leży w naszych rękach.

Gdy śni nam się brama, której strzeże jakaś bestia, oznacza to, że zmiany, jakie planujemy zaprowadzić w naszym życiu, nie będą tak łatwe, jak zakładaliśmy, bowiem natrafimy na nieprzewidziane przeszkody, z którymi będziemy musieli się uporać, ale na pewno nie będzie to dla nas proste.

Oceń sennik

Sennik Brama

Jeżeli chcesz otrzymać interpretację swojego snu z symbolem Brama - opisz swój sen tutaj

Wyślij sen