sennik autobus

Autobus

Jechać autobusem

Kiedy we śnie jedziesz autobusem, to znak, że jesteś zbyt konformistyczny. Sennik mówi, iż sen o autobusie uświadamia nam, że powinniśmy stać się bardziej niezależni i nie możemy pozwolić, by ktoś za nas myślał oraz podejmował decyzje.

Wysiadać z autobusu

Jeżeli w śnie wysiadasz z autobusu – czeka Cię przykra niespodzianka. Ktoś, kogo od dawna uważasz za osobę godną zaufania, mocno Cię rozczaruje. Strzeż się fałszywych przyjaciół, którym zależy jedynie na tym, by wykorzystać Cię do swoich celów.

Sennik: być kierowcą autobusu

Sennik mówi, że jeśli we śnie jesteś kierowcą autobusu, autobus prowadzisz, to znak, że pomożesz innym wyjść z kłopotów, jesteś urodzonym przywódcą.

Autobus pełen ludzi

Jeżeli we śnie widzisz autobus pełen ludzi, to znak, że czeka Cię duże szczęście i powodzenie w życiu. Uda Ci się osiągnąć wszystko, co sobie zamarzyłeś.

Pusty autobus

Pusty autobus symbolizuje zaszczyty i honory. Sennik wieszczy Ci w tym wypadku wielkie powodzenie w życiu.

Wyjazd autobusem

Wyjazd dokądś autobusem może odzwierciedlać Twoją podróż przez życie i poszukiwanie szczęścia.

Autobus czeka na przystanku

Jeśli we śnie autobus czeka na przystanku, to znak, że interesy idą w dobrą stronę, będziesz miał sporo spraw do załatwienia.

Autobus podjeżdza na przystanek

Gdy we śnie autobus podjeżdża pod przystanek, oznacza to, że będziesz musiał liczyć się z wieloma przeciwnościami w swoim życiu. Sennik sugeruje wytrwałość.

Oczekiwanie na autobus

Długie oczekiwanie na przystanku autobusowym wieszczy Ci, iż będziesz niecierpliwy i sfrustrowany z powodu oddalającego się celu.

Wypadek autobusu

Kiedy we śnie widzisz wypadek autobusu, to znak, że musisz wziąć los w swoje ręce. Jeśli się postarasz masz szansę zmienić swoje życie na lepsze.

Sennik uciekający autobus, spóźnić się

Spóźnić się na autobus : jeżeli śni Ci się uciekający autobus, wieszczy Ci to konieczność pogoni za swymi marzeniami. Jeśli nie weźmiesz się za ich realizację, możesz nigdy po nie nie sięgnąć.

Siedzieć obok nieprzyjemnej osoby

Jeśli siedzisz w nim obok nieprzyjemnej osoby, to znak, że będziesz musiał znieść towarzystwo kogoś, kogo nie lubisz, by nie wyjść w oczach partnera na gbura.

Stać w autobusie

Kiedy we śnie stoisz w autobusie, bo nie ma miejsc siedzących, taki sen sygnalizuje, iż popełnisz błąd, który będzie mieć przykre konsekwencje.

Bilet autobusowy

Jeżeli kupujesz lub trzymasz bilet na autobus jest to znak, że przed Tobą wkrótce pojawią się zupełnie nowe możliwości towarzyskie. Poznasz kogoś, kto doceni Twoją prawdziwą osobowość i komu będzie na Tobie naprawdę zależało. Otwórz się na nowe znajomości.


Autobus – środek transportu, który pozwala każdemu z nas przemieszczać się z miejsca na miejsce, wcześniej zaplanowaną trasą.

Znaczenie snu autobus
Sennik autobus

To symbol, który pojawia się bardzo często w naszych snach.

Może on przybierać różne formy : możemy w nim jechać samodzielnie lub jako pasażer, możemy widzieć zatłoczony autobus, a także pusty, możemy widzieć wypadek autobusowy, możemy czekać na przystanku na autobus lub możemy się spóźnić na autobus.

Autobus to środek transportu który powinien być ogólnie dostępny dla społeczeństwa. Stąd też trasy są wytyczone są z góry przez władze , tak by zaspokajały potrzeby wszystkich podróżujących.

Znaczenie snu autobus

Gdy śni ci się, że jedziesz autobusem w roli pasażera oznacza to, że wybrałeś bezpieczną ścieżkę kariery czy kierunek postępowania, ale oznacza to również, że nie działasz samodzielnie tylko poddałeś się czyjejś woli.

Gdy jedziemy we śnie autobusem oznacza to, że nie walczymy o swoje , nie torujemy sobie drogi na przykład przez las. Świadczy to o tym, że boimy się podejmować ryzykowne decyzje, że zawsze zostawiamy sobie jakiś margines bezpieczeństwa, boimy się zaryzykować .

Sen o autobusie

Wydawałoby się, że tak zwyczajny i wtopiony w szarą rzeczywistość środek transportu, jakim jest autobus, raczej nie będzie dobrym motywem przewodnim w naszych marzeniach sennych. Jak się jednak okazuje, sny o autobusach mogą być przepełnione różnorodnymi znaczeniami.

Autobus to środek transportu, dzięki któremu możemy się przemieszczać z miejsca na miejsce, docierać do celu wraz z innymi podróżnymi. Zmierzamy nim do szkoły, pracy, na zakupy… Jeżdżąc zawsze wyznaczoną trasą zgodnie z rozkładem, wydaje się przewidywalny, zwyczajny. A gdy pojawia się w naszych snach? Czy możemy przewidzieć, jaką trasę obierze autobus z naszych marzeń sennych?

„Autobus czerwony przez ulice mego miasta mknie…”

Sen o autobusie ma różne znaczenia uzależnione od tego, w jakiej sytuacji oraz okolicznościach się znajduje. Autobus w naszych snach może jechać, stać na przystanku, niekiedy jest przepełniony podróżnymi, innym razem zupełnie pusty. Czasami czekamy na niego bądź też jedziemy w nim. Bywają również sny, w których samodzielnie prowadzimy autobus, chociaż w rzeczywistości nie mamy pojęcia, jak się to robi. Autobusy w naszych snach mogą również ulegać wszelkiego rodzaju usterkom, stać w korkach, a nawet uczestniczyć w poważnych wypadkach drogowych.

Co oznacza sen o autobusie?

Autobus jest środkiem transportu, który ma dowozić podróżnych w różne miejsca, do których powinni oni dotrzeć. Zazwyczaj korzystamy z nich, aby się dostać do pracy bądź do szkoły. Mają służyć całemu społeczeństwu, dlatego też reguły funkcjonowania komunikacji miejskiej są z góry ustalane przez władze. Rozkłady autobusów są precyzyjnie ustalone, nie mamy na nie większego wpływu. Z drugiej strony zawsze możemy być pewni, że w każdej części miasta będziemy mieli szansę przedostać do innej właśnie dzięki autobusowi. Właśnie w tym kontekście można interpretować sny o autobusach.

Sen, w którym jedziemy autobusem w roli pasażera może oznaczać, iż wybraliśmy bezpieczną drogę kariery zawodowej bądź też kierunek postępowania. Niekiedy również świadczy o tym, że poddałeś się woli innej osoby i nie działasz samodzielnie, boisz się podejmowania samodzielnych decyzji. Tego rodzaju sny mogą się przyśnić osobom, które działają zachowawczo, cenią sobie bezpieczeństwo i stabilizację.

Przykładowe interpretacje różnych snów o autobusach:

Gdy wpadasz pod autobus… Być może niebawem niespodziewanie znajdziesz pieniądze.

Gdy spóźniasz się na autobus… Sen symbolizuje odwzajemnioną miłość.

Gdy wsiadasz do niewłaściwego autobusu… To znak, że obrałeś niewłaściwą drogę bądź plan.

Gdy widzisz pusty autobus... Czekają Cię zaszczyty i honory.

Gdy jedziesz autobusem… Złożysz nierozsądne obietnice. Mogą czekać Cię konflikty bądź nieporozumienia z przyjaciółmi.

Gdy widzisz autobus wypełniony pasażerami… To znak pomyślności w interesach.

Gdy jedziesz na stojąco w zatłoczonym autobusie… Niebawem będziesz zmagać się z dużą konkurencją.

Gdy autobus jedzie tyłem… Ten sen oznacza dyskomfort, który odczuwasz, gorsze położenie.

Gdy autobus stoi w korku lub uległ awarii… Oznacza niekorzystną sytuację życiową – należy zachować cierpliwość i ostrożność!

Gdy jesteś kierowcą autobusu… Taki sen oznacza szczęście w miłości. Kiedy kierowany przez nas autobus jest wypełniony pasażerami, możemy spodziewać się awansu na kierownicze stanowisko, większej odpowiedzialności. Może również świadczyć, że ochoczo pomagasz innym.

źródło : sennik.biz – autobus

Oceń sennik

Kliknij w gwiazdkę aby ocenić

Przykro nam że ten post nie jest dla ciebie uzyteczny.

Pomóż nam go poprawić

Napisz co możemy poprawić

Leave a Reply