Pożar

Sennik pożar

Sennik pożar

Dosyć powszechnym snem jest sen o pożarze . Zazwyczaj powodują u nas przerażenie, są bardzo gwałtowne, budzą grozę. Warto więc dowiedzieć się co oznacza ten sen .

Pożar może nam się śnić w wielu formach : możemy widzieć pożar jakiegoś budynku, bloku, domu, może to być nasz własny dom lub dom który widzimy pierwszy raz w życiu, możemy widzieć płonący las, możemy gasić pożar lub możemy znajdować się w środku panującego pożaru.

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że czujemy obawę przed tym, że nie zdołamy dłużej opierać się namiętności, jaką czujemy i uczucie to całkiem nami zawładnie.

Może to być także znak, że coraz bardziej dają się u nas zauważyć jakieś złe instynkty, dotyczące na przykład agresji, którą kiedyś staraliśmy się w sobie stłumić.

Znaczenie snu pożar

W snach mężczyzn symbol ten może oznaczać obawę przed problemami z potencją.

Jeśli we śnie walczymy z pożarem albo udaje nam się go pokonać, jest to symbol nadziei na poprawienie się naszej sytuacji na jawie.

Pożar, którego nie jesteśmy w stanie opanować, to znak, że nie wierzymy, iż możemy pohamować swoje złe instynkty lub też w jakiejś sprawie od razu czujemy się przegrani.

Gdy śni nam się, że w pożarze ponosi śmierć znana nam osoba, może to świadczyć o tym, iż podświadomie źle jej życzymy, a nawet możemy pragnąć jej śmierci.

Kiedy we śnie podpalamy wieżę z zegarem, koło czy inny symbol, jaki jest uniwersalną metaforą ludzkiego przeznaczenia, oznacza to, że buntujemy się przeciwko swojemu losowi i zamierzamy podjąć działania mające na celu zmianę naszej przyszłości.

About the Author

Post a Reply

Top