Warning: Use of undefined constant singlepost - assumed 'singlepost' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/netowp1/domains/sennik.eu/public_html/wp-content/themes/wp-enlightened/single.php on line 9
class="singlepost post-347 post type-post status-publish format-standard hentry category-n N" id="single-post-347">

Nóż

Sennik nóż

Sennik nóż

Nóż to narzędzie do krajania, cięcia itp., składające się przeważnie z metalowego ostrza osadzonego na trzonku drewnianym, metalowym lub z tworzywa sztucznego; używany też jako broń.

Typy noży w zależności od przeznaczenia: nóż bojowy, nóż taktyczny, nóż survivalowy, nóż myśliwski, nóż kuchenny, nóż do rzucania, nóż do jedzenia (sztuciec), nóż roboczy – montowany w różnego typu maszynach.

Jeden z dramatyczniejszych snów jest sen o nożu . Jest to symbol bardzo wyraźny budzi niepokój, obawy i niepewność.

Jak interpretować sen o nożu ?

Nóż najczęściej jest symbolem podziału, ale też może oznaczać męski pierwiastek, działanie, racjonalne rozumowanie oraz osobisty stosunek osoby śniącej do tego, o czym śni.

Znaczenie snu nóż

Nóż ząbkowany i nóż kuchenny to symbole kobiece, wskazujące na ciepło domowego ogniska, poczucie swojskości w domu oraz pożywienie, które rzadko bywa odbierane dosłownie, częściej jako pokarm dla duszy.

Jeśli śni nam się nóż, może to mieć też nacechowanie erotyczne i oznaczać, że nie mamy żadnych hamulców w kwestiach seksualnych.

Gdy śni nam się, że ostrzymy nóż, może to oznaczać, że na jawie chcemy okłamać osobę, z którą jesteśmy związani.

Jeśli nóż ostrzy ktoś, kogo znamy na jawie, może to być sygnał, że osoba ta chce nas jakoś skrzywdzić.

About the Author

Post a Reply

Top