Warning: Use of undefined constant singlepost - assumed 'singlepost' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/netowp1/domains/sennik.eu/public_html/wp-content/themes/wp-enlightened/single.php on line 9
class="singlepost post-1048 post type-post status-publish format-standard has-post-thumbnail hentry category-e tag-egzamin tag-obrac-egzamin tag-przystapic-do-egzaminu tag-zdac-egzamin E" id="single-post-1048">

Egzamin

Jeśli śnisz, że kończysz egzaminy, oznacza to, że boisz się tego, co może Ci przynieść przyszłość. Gdy zdajesz egzaminy, zapowiada to, że będziesz mógł osiągnąć swoje cele tylko dzięki wytrwałości i ciężkiej walce. Jeśli nie zdajesz egzaminów, zapowiada to, że będziesz robił dobre postępy. Gdy złożyłeś egzaminy, sen ten jest uznaniem i pochwałą za to, jak poradziłeś sobie z problemami i za osiągnięcia, może też dodawać Ci otuchy na przyszłość. Gdy śnisz, że boisz się egzaminów, oznacza to, że chcesz pomocy innych.

Sennik arabski:

Kiedy śnisz, że jesteś poddawany egzaminom, wieszczy Ci to nerwowe doświadczenia albo strach przed decyzją. Może też wróżyć emocje w sferze zawodowej i trudności, ale też zapowiadać, że po ciężkiej walce dotrzesz do celu.

Sennik mistyczny:

Kiedy śnisz, że przechodzisz przez egzaminy, zapowiada to, że będziesz robił postępy jeśli będziesz trzymał się swoich wartości.

Gdy śnisz, że zdałeś egzaminy, zapowiada to, że dotrzesz do celu.

Tags:

About the Author

Comments are closed.

Top