Warning: Use of undefined constant singlepost - assumed 'singlepost' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/netowp1/domains/sennik.eu/public_html/wp-content/themes/wp-enlightened/single.php on line 9
class="singlepost post-985 post type-post status-publish format-standard has-post-thumbnail hentry category-d tag-duch tag-duchy tag-duchy-slyszec tag-duchy-widziec tag-kilka-duchow tag-rozmawiac-z-duchem tag-znale D" id="single-post-985">

Duchy

Symbol ten może oznaczać, że kierujesz się starymi wzorcami i zwyczajami, a także wskazywać na pochowane już nadzieje i tęsknoty, w które zainwestowałeś wiele energii, ale nie są one już dla Ciebie istotne. Duch może też oznaczać Twój wewnętrzny głos – intuicję, na który powinieneś zwrócić większą uwagę w konkretnej sytuacji. Czasem wskazuje też na Twoje lęki i poczucie winy, które wypierasz, ale nadal wpływają one na Twoje życie. możesz je odkryć tylko przez psychoterapię i ostatecznie się ich pozbyć. Może to również oznaczać, że jeśli ożywisz stare wspomnienie albo uczucie, lepiej zrozumiesz swoje działanie, bo teraz nie działasz odpowiednio. Jeśli duch pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że musisz zwrócić uwagę na swoją przeszłość, by mieć możliwość uznać swój rozwijający się postęp.

 

Znaczenie snu DUCHY w innych kulturach i sennikach:

Sennik arabski:
Jeśli we śnie widzisz kilka duchów, jest to znak, że jesteś otoczony przez niewdzięcznych i złych ludzi.

Gdy znajdujesz się wśród duchów, oznacza to, że nie widzisz rzeczy takimi, jakie one są i stanowi to dla Ciebie zagrożenie.

 

Sennik mistyczny:

Sen ten wskazuje, że Twój naturalny porządek wewnętrzny został zaburzony i Twój wewnętrzny głos próbuje interweniować. Może to też wskazywać na choroby.

Jeśli śnisz, że widzisz duchy, zapowiada to, że dowiesz się przykrych wiadomości i będziesz się tym martwił.

Gdy rozmawiasz z duchami, zapowiada to, że zrobisz na kimś dobre wrażenie.

 

Sennik indyjski:

Symbol ten wieszczy Ci nędzę i niedostatek.

Tags:

About the Author

Comments are closed.

Top